Футбол България А Футболна група 1982/1983 - Шампион ЦСКА Септ. знаме София
Английска весия 1983
Класиранеpwdlgfga
1. ЦСКА Септ. знаме София45189352:26
2. Левски-Спартак София42186650:21
3. Тракия Пловдив38166862:40
4. Локомотив София321281039:40
5. Спартак Плевен311351246:40
6. Сливен301341346:45
7. ЖСК-Спартак Варна291251336:38
8. Етър В.Търново291331438:41
9. Черно море Варна299111024:28
10.Беласица Петрич291251343:54
11.Ботев Враца281341338:35
12.Славия София281161335:37
13.Черноморец Бургас281241441:47
14.Хасково22941734:41
15.Розова долина Казанлък19751830:53
16.Пирин Благоевград19751826:54
ТаблицаСпарБелаСлавЕтърЖСК-ЛокоХаскТракРозоСливБотеЛевсЧернЧернЦСКАПири
Спартак Плевен--2:11:03:11:12:02:14:33:03:24:10:11:10:02:22:0
Беласица Петрич0:0--2:11:03:12:02:11:13:21:04:12:04:02:10:06:4
Славия София0:12:1--6:22:00:01:10:04:02:11:01:41:23:02:01:0
Етър В.Търново1:04:22:1--3:02:22:00:32:13:01:02:13:01:00:13:1
ЖСК-Спартак Варна1:04:11:02:0--3:02:11:14:23:00:02:12:12:00:14:0
Локомотив София3:11:12:22:10:0--3:04:22:11:02:12:13:22:11:13:1
Хасково2:11:03:13:01:01:0--0:14:04:30:10:11:00:01:12:2
Тракия Пловдив3:15:12:02:15:26:23:2--1:03:23:02:02:14:01:14:1
Розова долина Казанлък4:12:00:10:01:01:21:03:3--2:11:21:11:20:02:01:0
Сливен2:14:01:01:05:01:03:13:22:1--1:01:03:10:01:12:1
Ботев Враца4:14:03:00:22:10:02:11:01:02:2--0:02:31:02:32:0
Левски-Спартак София1:03:04:03:11:01:01:02:03:06:23:0--1:03:10:02:1
Черноморец Бургас3:23:00:02:01:01:02:13:05:21:10:41:1--0:11:42:0
Черно море Варна0:23:10:01:00:01:11:00:03:12:11:01:11:0--0:06:0
ЦСКА Септ. знаме София2:14:23:11:13:03:12:12:03:03:11:00:34:23:0--2:0
Пирин Благоевград0:40:01:22:02:01:03:12:00:01:00:21:12:10:00:1--
datetimeteam 1scoreteam 2HT
Round 1
21.08--:--Беласица Петрич0-0Спартак Плевен
21.08--:--Етър В.Търново0-1ЦСКА Септ. знаме Софи
21.08--:--ЖСК-Спартак Варна2-0Черно море Варна
21.08--:--Локомотив София3-2Черноморец Бургас
21.08--:--Хасково0-1Левски-Спартак София
21.08--:--Тракия Пловдив3-0Ботев Враца
21.08--:--Розова долина Казанлъ2-1Сливен
22.08--:--Славия София1-0Пирин Благоевград
Round 2
25.08--:--Спартак Плевен3-2Сливен
25.08--:--Беласица Петрич2-1Славия София
25.08--:--Ботев Враца1-0Розова долина Казанлъ
25.08--:--Левски-Спартак София2-0Тракия Пловдив
25.08--:--Черноморец Бургас2-1Хасково
25.08--:--Черно море Варна1-1Локомотив София
25.08--:--ЦСКА Септ. знаме Софи3-0ЖСК-Спартак Варна
25.08--:--Пирин Благоевград2-0Етър В.Търново
Round 3
04.09--:--Локомотив София1-1ЦСКА Септ. знаме Софи
05.09--:--Славия София0-1Спартак Плевен
05.09--:--Етър В.Търново4-2Беласица Петрич
05.09--:--ЖСК-Спартак Варна4-0Пирин Благоевград
05.09--:--Хасково0-0Черно море Варна
05.09--:--Тракия Пловдив2-1Черноморец Бургас
05.09--:--Розова долина Казанлъ1-1Левски-Спартак София
05.09--:--Сливен1-0Ботев Враца
Round 4
10.09--:--Славия София6-2Етър В.Търново
10.09--:--Пирин Благоевград1-0Локомотив София
11.09--:--Спартак Плевен4-1Ботев Враца
11.09--:--Беласица Петрич3-1ЖСК-Спартак Варна
11.09--:--Левски-Спартак София6-2Сливен
11.09--:--Черноморец Бургас5-2Розова долина Казанлъ
11.09--:--Черно море Варна0-0Тракия Пловдив
11.09--:--ЦСКА Септ. знаме Софи2-1Хасково
Round 5
24.09--:--ЖСК-Спартак Варна1-0Славия София
24.09--:--Локомотив София1-1Беласица Петрич
24.09--:--Тракия Пловдив1-1ЦСКА Септ. знаме Софи
24.09--:--Ботев Враца0-0Левски-Спартак София
25.09--:--Етър В.Търново1-0Спартак Плевен
25.09--:--Хасково2-2Пирин Благоевград
25.09--:--Розова долина Казанлъ0-0Черно море Варна
25.09--:--Сливен3-1Черноморец Бургас
Round 6
02.10--:--Спартак Плевен0-1Левски-Спартак София
02.10--:--Беласица Петрич2-1Хасково
02.10--:--Етър В.Търново3-0ЖСК-Спартак Варна
02.10--:--Черноморец Бургас0-4Ботев Враца
02.10--:--Черно море Варна2-1Сливен
02.10--:--ЦСКА Септ. знаме Софи3-0Розова долина Казанлъ
02.10--:--Пирин Благоевград2-0Тракия Пловдив
03.10--:--Славия София0-0Локомотив София
Round 7
06.10--:--ЖСК-Спартак Варна1-0Спартак Плевен
06.10--:--Локомотив София2-1Етър В.Търново
06.10--:--Хасково3-1Славия София
06.10--:--Тракия Пловдив5-1Беласица Петрич
06.10--:--Розова долина Казанлъ1-0Пирин Благоевград
06.10--:--Сливен1-1ЦСКА Септ. знаме Софи
06.10--:--Ботев Враца1-0Черно море Варна
06.10--:--Левски-Спартак София1-0Черноморец Бургас
Round 8
16.10--:--Спартак Плевен1-1Черноморец Бургас
16.10--:--Беласица Петрич3-2Розова долина Казанлъ
16.10--:--Етър В.Търново2-0Хасково
16.10--:--ЖСК-Спартак Варна3-0Локомотив София
16.10--:--ЦСКА Септ. знаме Софи1-0Ботев Враца
16.10--:--Пирин Благоевград1-0Сливен
17.10--:--Славия София0-0Тракия Пловдив
17.10--:--Черно море Варна1-1Левски-Спартак София
Round 9
30.10--:--Локомотив София3-1Спартак Плевен
30.10--:--Хасково1-0ЖСК-Спартак Варна
30.10--:--Тракия Пловдив2-1Етър В.Търново
30.10--:--Розова долина Казанлъ0-1Славия София
30.10--:--Сливен4-0Беласица Петрич
30.10--:--Ботев Враца2-0Пирин Благоевград
30.10--:--Черноморец Бургас0-1Черно море Варна
15.12--:--Левски-Спартак София0-0ЦСКА Септ. знаме Софи
Round 10
06.11--:--Спартак Плевен0-0Черно море Варна
06.11--:--Беласица Петрич4-1Ботев Враца
06.11--:--Славия София2-1Сливен
06.11--:--Етър В.Търново2-1Розова долина Казанлъ
06.11--:--ЖСК-Спартак Варна1-1Тракия Пловдив
07.11--:--Локомотив София3-0Хасково
07.11--:--ЦСКА Септ. знаме Софи4-2Черноморец Бургас
07.11--:--Пирин Благоевград1-1Левски-Спартак София
Round 11
21.11--:--Хасково2-1Спартак Плевен
21.11--:--Тракия Пловдив6-2Локомотив София
21.11--:--Розова долина Казанлъ1-0ЖСК-Спартак Варна
21.11--:--Сливен1-0Етър В.Търново
21.11--:--Ботев Враца3-0Славия София
21.11--:--Левски-Спартак София3-0Беласица Петрич
21.11--:--Черноморец Бургас2-0Пирин Благоевград
21.11--:--Черно море Варна0-0ЦСКА Септ. знаме Софи
Round 12
27.11--:--Спартак Плевен2-2ЦСКА Септ. знаме Софи
27.11--:--Беласица Петрич4-0Черноморец Бургас
27.11--:--Етър В.Търново1-0Ботев Враца
27.11--:--ЖСК-Спартак Варна3-0Сливен
27.11--:--Локомотив София2-1Розова долина Казанлъ
27.11--:--Хасково0-1Тракия Пловдив
27.11--:--Пирин Благоевград0-0Черно море Варна
28.11--:--Славия София1-4Левски-Спартак София
Round 13
04.12--:--Тракия Пловдив3-1Спартак Плевен
04.12--:--Розова долина Казанлъ1-0Хасково
04.12--:--Сливен1-0Локомотив София
04.12--:--Ботев Враца2-1ЖСК-Спартак Варна
04.12--:--Левски-Спартак София3-1Етър В.Търново
04.12--:--Черноморец Бургас0-0Славия София
04.12--:--Черно море Варна3-1Беласица Петрич
05.12--:--ЦСКА Септ. знаме Софи2-0Пирин Благоевград
Round 14
11.12--:--Беласица Петрич0-0ЦСКА Септ. знаме Софи
11.12--:--Славия София3-0Черно море Варна
11.12--:--ЖСК-Спартак Варна2-1Левски-Спартак София
12.12--:--Спартак Плевен2-0Пирин Благоевград
12.12--:--Етър В.Търново3-0Черноморец Бургас
12.12--:--Локомотив София2-1Ботев Враца
12.12--:--Хасково4-3Сливен
12.12--:--Тракия Пловдив1-0Розова долина Казанлъ
Round 15
19.12--:--Розова долина Казанлъ4-1Спартак Плевен
19.12--:--Сливен3-2Тракия Пловдив
19.12--:--Ботев Враца2-1Хасково
19.12--:--Левски-Спартак София1-0Локомотив София
19.12--:--Черноморец Бургас1-0ЖСК-Спартак Варна
19.12--:--Черно море Варна1-0Етър В.Търново
19.12--:--ЦСКА Септ. знаме Софи3-1Славия София
19.12--:--Пирин Благоевград0-0Беласица Петрич
First Legpwdlgfga
1. Левски-Спартак София2395126:9
2. ЦСКА Септ. знаме София2387024:9
3. Тракия Пловдив2084327:15
4. Локомотив София1664520:21
5. Черно море Варна164839:10
6. Беласица Петрич1664523:26
7. ЖСК-Спартак Варна1571719:16
8. Ботев Враца1571718:18
9. Етър В.Търново1470821:21
10.Сливен1361824:27
11.Славия София1353717:20
12.Спартак Плевен1244717:21
13.Розова долина Казанлък1252816:21
14.Пирин Благоевград124479:17
15.Хасково1042916:23
16.Черноморец Бургас1042917:29
datetimeteam 1scoreteam 2HT
Round 16
05.03--:--Спартак Плевен2-1Беласица Петрич
05.03--:--Сливен2-1Розова долина Казанлъ
05.03--:--Ботев Враца1-0Тракия Пловдив
05.03--:--Левски-Спартак София1-0Хасково
05.03--:--Черноморец Бургас1-0Локомотив София
05.03--:--Черно море Варна0-0ЖСК-Спартак Варна
05.03--:--Пирин Благоевград1-2Славия София
06.03--:--ЦСКА Септ. знаме Софи1-1Етър В.Търново
Round 17
12.03--:--Славия София2-1Беласица Петрич
13.03--:--Етър В.Търново3-1Пирин Благоевград
13.03--:--ЖСК-Спартак Варна0-1ЦСКА Септ. знаме Софи
13.03--:--Локомотив София2-1Черно море Варна
13.03--:--Хасково1-0Черноморец Бургас
13.03--:--Тракия Пловдив2-0Левски-Спартак София
13.03--:--Розова долина Казанлъ1-2Ботев Враца
13.03--:--Сливен2-1Спартак Плевен
Round 18
16.03--:--Спартак Плевен1-0Славия София
16.03--:--Беласица Петрич1-0Етър В.Търново
16.03--:--Ботев Враца2-2Сливен
16.03--:--Черноморец Бургас3-0Тракия Пловдив
16.03--:--Черно море Варна1-0Хасково
16.03--:--ЦСКА Септ. знаме Софи3-1Локомотив София
16.03--:--Пирин Благоевград2-0ЖСК-Спартак Варна
17.03--:--Левски-Спартак София3-0Розова долина Казанлъ
Round 19
26.03--:--Етър В.Търново2-1Славия София
26.03--:--ЖСК-Спартак Варна4-1Беласица Петрич
26.03--:--Локомотив София3-1Пирин Благоевград
26.03--:--Хасково1-1ЦСКА Септ. знаме Софи
26.03--:--Тракия Пловдив4-0Черно море Варна
26.03--:--Розова долина Казанлъ1-2Черноморец Бургас
26.03--:--Сливен1-0Левски-Спартак София
26.03--:--Ботев Враца4-1Спартак Плевен
Round 20
29.03--:--ЦСКА Септ. знаме Софи2-0Тракия Пловдив
30.03--:--Спартак Плевен3-1Етър В.Търново
30.03--:--Беласица Петрич2-0Локомотив София
30.03--:--Левски-Спартак София3-0Ботев Враца
30.03--:--Черноморец Бургас1-1Сливен
30.03--:--Черно море Варна3-1Розова долина Казанлъ
30.03--:--Пирин Благоевград3-1Хасково
31.03--:--Славия София2-0ЖСК-Спартак Варна
Round 21
09.04--:--ЖСК-Спартак Варна2-0Етър В.Търново
09.04--:--Хасково1-0Беласица Петрич
09.04--:--Тракия Пловдив4-1Пирин Благоевград
09.04--:--Розова долина Казанлъ2-0ЦСКА Септ. знаме Софи
09.04--:--Сливен0-0Черно море Варна
09.04--:--Ботев Враца2-3Черноморец Бургас
09.04--:--Левски-Спартак София1-0Спартак Плевен
10.04--:--Локомотив София2-2Славия София
Round 22
16.04--:--Спартак Плевен1-1ЖСК-Спартак Варна
16.04--:--Беласица Петрич1-1Тракия Пловдив
16.04--:--Етър В.Търново2-2Локомотив София
16.04--:--Черноморец Бургас1-1Левски-Спартак София
16.04--:--Черно море Варна1-0Ботев Враца
16.04--:--ЦСКА Септ. знаме Софи3-1Сливен
16.04--:--Пирин Благоевград0-0Розова долина Казанлъ
17.04--:--Славия София1-1Хасково
Round 23
30.04--:--Локомотив София0-0ЖСК-Спартак Варна
01.05--:--Хасково3-0Етър В.Търново
01.05--:--Тракия Пловдив2-0Славия София
01.05--:--Розова долина Казанлъ2-0Беласица Петрич
01.05--:--Сливен2-1Пирин Благоевград
01.05--:--Ботев Враца2-3ЦСКА Септ. знаме Софи
01.05--:--Левски-Спартак София3-1Черно море Варна
01.05--:--Черноморец Бургас3-2Спартак Плевен
Round 24
07.05--:--Спартак Плевен2-0Локомотив София
07.05--:--Беласица Петрич1-0Сливен
07.05--:--Етър В.Търново0-3Тракия Пловдив
07.05--:--ЖСК-Спартак Варна2-1Хасково
07.05--:--Пирин Благоевград0-2Ботев Враца
08.05--:--Славия София4-0Розова долина Казанлъ
08.05--:--Черно море Варна1-0Черноморец Бургас
08.05--:--ЦСКА Септ. знаме Софи0-3Левски-Спартак София
Round 25
21.05--:--Хасково1-0Локомотив София
21.05--:--Тракия Пловдив5-2ЖСК-Спартак Варна
21.05--:--Розова долина Казанлъ0-0Етър В.Търново
21.05--:--Сливен1-0Славия София
21.05--:--Ботев Враца4-0Беласица Петрич
21.05--:--Левски-Спартак София2-1Пирин Благоевград
21.05--:--Черноморец Бургас1-4ЦСКА Септ. знаме Софи
21.05--:--Черно море Варна0-2Спартак Плевен
Round 26
24.05--:--Локомотив София4-2Тракия Пловдив
25.05--:--Спартак Плевен2-1Хасково
25.05--:--Беласица Петрич2-0Левски-Спартак София
25.05--:--Етър В.Търново3-0Сливен
25.05--:--ЖСК-Спартак Варна4-2Розова долина Казанлъ
25.05--:--ЦСКА Септ. знаме Софи3-0Черно море Варна
25.05--:--Пирин Благоевград2-1Черноморец Бургас
26.05--:--Славия София1-0Ботев Враца
Round 27
28.05--:--Тракия Пловдив3-2Хасково
28.05--:--Розова долина Казанлъ1-2Локомотив София
28.05--:--Сливен5-0ЖСК-Спартак Варна
28.05--:--Черноморец Бургас3-0Беласица Петрич
28.05--:--Черно море Варна6-0Пирин Благоевград
28.05--:--ЦСКА Септ. знаме Софи2-1Спартак Плевен
29.05--:--Ботев Враца0-2Етър В.Търново
29.05--:--Левски-Спартак София4-0Славия София
Round 28
04.06--:--Спартак Плевен4-3Тракия Пловдив
04.06--:--Беласица Петрич2-1Черно море Варна
04.06--:--Славия София1-2Черноморец Бургас
04.06--:--Етър В.Търново2-1Левски-Спартак София
04.06--:--ЖСК-Спартак Варна0-0Ботев Враца
04.06--:--Локомотив София1-0Сливен
04.06--:--Хасково4-0Розова долина Казанлъ
04.06--:--Пирин Благоевград0-1ЦСКА Септ. знаме Софи
Round 29
08.06--:--Розова долина Казанлъ3-3Тракия Пловдив
08.06--:--Сливен3-1Хасково
08.06--:--Ботев Враца0-0Локомотив София
08.06--:--Левски-Спартак София1-0ЖСК-Спартак Варна
08.06--:--Черноморец Бургас2-0Етър В.Търново
08.06--:--Черно море Варна0-0Славия София
08.06--:--ЦСКА Септ. знаме Софи4-2Беласица Петрич
08.06--:--Пирин Благоевград0-4Спартак Плевен
Round 30
11.06--:--Спартак Плевен3-0Розова долина Казанлъ
11.06--:--Беласица Петрич6-4Пирин Благоевград
11.06--:--Славия София2-0ЦСКА Септ. знаме Софи
11.06--:--Етър В.Търново1-0Черно море Варна
11.06--:--ЖСК-Спартак Варна2-1Черноморец Бургас
11.06--:--Локомотив София2-1Левски-Спартак София
11.06--:--Хасково0-1Ботев Враца
11.06--:--Тракия Пловдив3-2Сливен
Second Legpwdlgfga
1. ЦСКА Септ. знаме София22102328:17
2. Левски-Спартак София1991524:12
3. Спартак Плевен1991529:19
4. Тракия Пловдив1882535:25
5. Черноморец Бургас1882524:18
6. Сливен1773522:18
7. Локомотив София1664519:19
8. Славия София1563618:17
9. Етър В.Търново1563617:20
10.ЖСК-Спартак Варна1454617:22
11.Ботев Враца1363620:17
12.Черно море Варна1353715:18
13.Беласица Петрич1361820:28
14.Хасково1252818:18
15.Розова долина Казанлък7231014:32
16.Пирин Благоевград7311117:37
Todor 66
Footbal index
Toto 1 24.08.1975
index bg
2015 bg
2014 bg2013 bg
2012 bg2011 bg
2010 bg2009 bg
2008 bg2007 bg
2006 bg2005 bg
2004 bg2003 bg
2002 bg2001 bg
2000 bg1999 bg
1998 bg1997 bg
1996 bg1995 bg
1994 bg1993 bg
1992 bg1991 bg
1990 bg1989 bg
1988 bg1987 bg
1986 bg1985 bg
1984 bg1983 bg
1982 bg1981 bg
1980 bg1979 bg
1978 bg1977 bg
1976 bg1975 bg
1974 bg1973 bg
1972 bg1971 bg
1970 bg1969 bg
1968 bg1967 bg
1966 bg1965 bg
1964 bg1963 bg
1962 bg1961 bg
1960 bg1959 bg
1958 bg1957 bg
1956 bg1955 bg
1954 bg1953 bg
1952 bg1951 bg
1950 bg1950 1 bg
1949 bg
_______________
1940 bg
1939 bg1938 bg
.

Prepared and maintained by Todor Krastev

todor1966@yahoo.com
Last updated: 12 Sep 2021
Facebook Todor Krastev

Quantcast