Футбол България Б РФГ 1951 - Шампион Ударник София
English version 1951 bg
Крайно класиранетпрзгзгп
1. Ударник София36164251:20
2. Локомотив София33145346:20
3. ВМС Сталин29117438:18
4. Спартак Плевен2496729:27
5. Червено Знаме Павликени23103934:32
6. Червено Знаме Ст.Димитро2395828:32
7. Торпедо София19911234:33
8. Локомотив Ст. Загора19751034:35
9. Червено Знаме Самоков17571018:41
10.Ударник Коларовград16641226:47
11.Динамо Пловдив15551225:45
12.Динамо Сталин10421631:44
Ударник София преминава в А Група 1952.bg.
ВМС Сталин и Спартак Плевен влизат в А група като най-добри провинциални тимове.
Локомотив София печели двубой срещу последния софийски тим Червено Знаме София 2-0, 1-0.
Не са присъдени точки за двубоя Ударник София - Ударник Коларовград.
TeamЛокоЛокоДинаВМСУдарСпарЧервУдарТорпДинаЧервЧерв
Локомотив Ст. Загора--- 1:4 4:2 1:33:- 0:1 6:11:11:32:01:22:0
Локомотив София2:0---1:0 4:14:0 1:12:0 0:42:0 3:11:1 4:2
Динамо Пловдив2:0 0:7---0:0 0:31:2 0:00:1 2:12:1 0:11:2
ВМС Сталин1:11:1 1:1---3:1 2:04:0 0:11:2 2:02:2 3:0
Ударник Коларовград 2:2 1:11:1 0:4---1:2 2:01:4 3:11:0 0:02:1
Спартак Плевен2:21:1 3:21:4 1:0---2:0 2:22:0 3:00:0 2:0
Червено Знаме Самоков0:0 1:32:2 0:32:1 1:0---1:1 3:23:2 0:00:0
Ударник София 3:13:0 3:03:0 0:32:1 2:2---2:0 3:14:3 2:0
Торпедо София 0:3 0:15:1 0:04:0 2:10:1 0:1---2:0 3:11:2
Динамо Сталин 1:20:2 3:40:2 9:11:1 3:12:4 3:1---0:1 1:0
Червено Знаме Ст.Димитро 3:0 2:11:2 0:12:1 2:12:0 0:41:4 2:1--- 2:4
Червено Знаме Павликени 2:10:1 3:20:0 3:23:0 4:02:1 2:32:22:0---
dateчасотбор 1резулотбор 2HT
Round 1 Неделя 25.03
24.03--:--Локомотив София2-0Локомотив Ст. Загора0-0
25.03--:--ВМС Сталин2-2Червено Знаме Ст.Димитр2-0
25.03--:--Ударник Коларовград1-0Динамо Сталин0-0
25.03--:--Спартак Плевен3-0Торпедо София
завършил 2-1 ; Присъден служебен резултат преди кръг 9.
25.03--:--Червено Знаме Самоков1-1Ударник София0-0
25.03--:--Динамо Пловдив1-2Червено Знаме Павлик
Round 2 Неделя 01.04
30.03--:--Динамо Пловдив0-1Локомотив София
01.04--:--Локомотив Ст. Загора1-1Ударник София1-1
01.04--:--Торпедо София0-1Червено Знаме Самоков
01.04--:--Динамо Сталин1-1Спартак Плевен1-0
01.04--:--Червено Знаме Ст.Димитр2-1Ударник Коларовград0-1
Също публикуван 2-1.
01.04--:--Червено Знаме Павлик0-0ВМС Сталин0-0
Round 3 Неделя 08.04
07.04--:--Динамо Пловдив2-0Локомотив Ст. Загора
07.04--:--Ударник София2-0Торпедо София1-0
08.04--:--ВМС Сталин1-1Локомотив София0-0
08.04--:--Ударник Коларовград2-1Червено Знаме Павлик
Също публикуван 1-2.
08.04--:--Спартак Плевен0-0Червено Знаме Ст.Димитр0-0
08.04--:--Червено Знаме Самоков3-2Динамо Сталин2-1
Round 4 Неделя 15.04
15.04--:--Локомотив Ст. Загора3-0Торпедо София
Initialy finished 1-3.
15.04--:--Локомотив София4-0Ударник Коларовград
15.04--:--Динамо Пловдив0-0ВМС Сталин
15.04--:--Динамо Сталин2-4Ударник София
15.04--:--Червено Знаме Ст.Димитр2-0Червено Знаме Самоков
15.04--:--Червено Знаме Павлик2-0Спартак Плевен
Round 5 Неделя 22.04
21.04--:--Ударник София4-3Червено Знаме Ст.Димитр
22.04--:--ВМС Сталин1-1Локомотив Ст. Загора0-0
22.04--:--Ударник Коларовград1-1Динамо Пловдив
22.04--:--Спартак Плевен1-1Локомотив София0-1
22.04--:--Червено Знаме Самоков0-0Червено Знаме Павлик
23.04--:--Торпедо София2-0Динамо Сталин
Round 6 Неделя 29.04
29.04--:--Локомотив Ст. Загора2-0Динамо Сталин
29.04--:--Динамо Пловдив1-2Спартак Плевен
29.04--:--ВМС Сталин3-1Ударник Коларовград
29.04--:--Червено Знаме Ст.Димитр1-4Торпедо София
Също публикуван 0-3.
29.04--:--Червено Знаме Павлик2-1Ударник София
27.05--:--Локомотив София1-1Червено Знаме Самоков
Round 7 Неделя 06.05
06.05--:--Ударник Коларовград0-3Локомотив Ст. Загора
initialy finished 1-2.
06.05--:--Спартак Плевен1-4ВМС Сталин
06.05--:--Червено Знаме Самоков2-2Динамо Пловдив1-0
06.05--:--Ударник София3-0Локомотив София
06.05--:--Динамо Сталин0-1Червено Знаме Ст.Димитр0-0
07.05--:--Торпедо София1-2Червено Знаме Павлик
Round 8 Неделя 13.05
12.05--:--Локомотив София2-0Торпедо София2-0
13.05--:--Динамо Пловдив0-1Ударник София0-1
13.05--:--ВМС Сталин4-0Червено Знаме Самоков3-0
13.05--:--Ударник Коларовград1-3Спартак Плевен1-2
13.05--:--Червено Знаме Павлик2-2Динамо Сталин2-2
--.----:--Локомотив Ст. Загора1-2Червено Знаме Ст.Димитр
Round 9 Неделя 20.05
16.05--:--Торпедо София5-1Динамо Пловдив2-0
20.05--:--Спартак Плевен2-2Локомотив Ст. Загора
20.05--:--Червено Знаме Самоков2-1Ударник Коларовград1-1
20.05--:--Ударник София3-0ВМС Сталин0-0
Също публикуван 0-0.
20.05--:--Динамо Сталин0-2Локомотив София0-1
20.05--:--Червено Знаме Павлик2-0Червено Знаме Ст.Димитр1-0
Round 10 Неделя 03.06
02.06--:--Динамо Сталин0-1ВМС Сталин
03.06--:--Червено Знаме Самоков0-0Локомотив Ст. Загора
03.06--:--Торпедо София4-0Ударник Коларовград
03.0610:00Червено Знаме Ст.Димитр1-2Динамо Пловдив1-1
игран в София защото Червено Знаме е наказан да не играе у дома.
03.06--:--Червено Знаме Павлик0-1Локомотив София0-1
--.06--:--Ударник София2-1Спартак Плевен
Round 11 Неделя 10.06
31.05--:--Динамо Пловдив2-1Динамо Сталин
09.06--:--Спартак Плевен2-0Червено Знаме Самоков
10.06--:--Локомотив Ст. Загора3-0Червено Знаме Павлик
10.06--:--Локомотив София2-0Червено Знаме Ст.Димитр
10.06--:--ВМС Сталин1-2Торпедо София
10.06--:--Ударник Коларовград1-4Ударник София
Пролетно класиранетпрзгзгп
1. Ударник София1882126:11
2. Локомотив София1773117:6
3. ВМС Сталин1345218:11
4. Червено Знаме Павликeni1353313:11
5. Локомотив Ст. Загора1244316:10
6. Спартак Плевен1244316:14
7. Червено Знаме Самоков1135310:15
8. Торпедо София1050618:16
9. Червено Знаме Ст.Димитр1042514:18
10.Динамо Пловдив933512:16
11.Ударник Коларовград52189:27
12.Динамо Сталин20298:22
Round 12 Неделя 24.06
24.06--:--Локомотив Ст. Загора1-4Локомотив София1-2
24.06--:--Динамо Сталин9-1Ударник Коларовград5-0
24.06--:--Червено Знаме Ст.Димитр0-1ВМС Сталин0-0
27.06--:--Ударник София2-2Червено Знаме Самоков
27.06--:--Торпедо София0-3Спартак Плевен
Initialy finished 2-1.
30.09--:--Червено Знаме Павлик5-2Динамо Пловдив1-1
Round 13 Неделя 01.07
30.06--:--ВМС Сталин3-0Червено Знаме Павлик0-0
30.06--:--Ударник София3-1Локомотив Ст. Загора1-0
01.07--:--Ударник Коларовград0-0Червено Знаме Ст.Димитр0-0
01.07--:--Спартак Плевен3-0Динамо Сталин3-0
01.07--:--Динамо Пловдив0-7Локомотив София0-3
01.07--:--Червено Знаме Самоков3-2Торпедо София2-1
Round 14 Неделя 08.07
06.07--:--Торпедо София0-1Ударник София0-0
08.07--:--Локомотив Ст. Загора3-2Динамо Пловдив
08.07--:--Динамо Сталин3-0Червено Знаме Самоков
08.07--:--Червено Знаме Ст.Димитр2-1Спартак Плевен1-1
08.07--:--Червено Знаме Павлик3-2Ударник Коларовград2-0
11.07--:--Локомотив София4-1ВМС Сталин
Round 15 Неделя 15.07
14.07--:--Ударник Коларовград1-1Локомотив София0-0
14.07--:--ВМС Сталин1-1Динамо Пловдив1-1
15.07--:--Спартак Плевен2-0Червено Знаме Павлик0-0
15.07--:--Червено Знаме Самоков0-1Червено Знаме Ст.Димитр0-0
15.--:--Ударник София4-1Динамо Сталин
15.--:--Торпедо София0-3Локомотив Ст. Загора
Round 16 Неделя 22.07
16.--:--Локомотив Ст. Загора1-3ВМС Сталин
16.--:--Локомотив София1-1Спартак Плевен
16.--:--Динамо Пловдив0-3Ударник Коларовград
16.--:--Динамо Сталин3-0Торпедо София
also reported 3-1.
16.--:--Червено Знаме Ст.Димитр0-3Ударник София
16.--:--Червено Знаме Павлик4-0Червено Знаме Самоков
Round 17 Неделя 29.07
27.07--:--Торпедо София3-1Червено Знаме Ст.Димитр2-0
29.07--:--Ударник Коларовград0-4ВМС Сталин0-2
29.07--:--Спартак Плевен3-2Динамо Пловдив1-1
29.07--:--Червено Знаме Самоков1-3Локомотив София1-1
29.07--:--Динамо Сталин1-2Локомотив Ст. Загора1-1
30.07--:--Ударник София4-0Червено Знаме Павлик
Round 18 Неделя 19.08
19.08--:--Локомотив София0-4Ударник София
игран на Народна Армия. публ. 20,000.
19.08--:--Динамо Пловдив0-0Червено Знаме Самоков0-0
19.08--:--ВМС Сталин2-0Спартак Плевен
19.08--:--Червено Знаме Ст.Димитр2-1Динамо Сталин
19.08--:--Червено Знаме Павлик2-3Торпедо София2-2
19.08--:--Ударник Коларовград2-2Локомотив Ст. Загора
прекъснат при 2-1 ; последните минути са доиграни на 20.08.
Round 19 Неделя 26.08
26.08--:--Спартак Плевен1-0Ударник Коларовград0-0
26.08--:--Червено Знаме Самоков0-3ВМС Сталин0-1
26.08--:--Динамо Сталин1-0Червено Знаме Павлик0-0
26.08--:--Червено Знаме Ст.Димитр3-0Локомотив Ст. Загора2-0
19.--:--Ударник София3-0Динамо Пловдив
19.--:--Торпедо София0-2Локомотив София
Round 20 Неделя 02.09
22.08--:--Локомотив София3-1Динамо Сталин1-1
02.09--:--Локомотив Ст. Загора0-1Спартак Плевен0-0
02.09--:--Динамо Пловдив2-0Торпедо София
02.09--:--ВМС Сталин0-1Ударник София
02.09--:--Ударник Коларовград2-0Червено Знаме Самоков0-0
02.09--:--Червено Знаме Павлик4-1Червено Знаме Ст.Димитр1-1
Round 21 Неделя 09.09
09.09--:--Червено Знаме Самоков1-2Спартак Плевен
09.09--:--Торпедо София0-0ВМС Сталин0-0
09.09--:--Динамо Сталин3-4Динамо Пловдив
09.09--:--Червено Знаме Ст.Димитр2-1Локомотив София
09.09--:--Червено Знаме Павлик2-1Локомотив Ст. Загора1-0
09.09--:--Ударник София---Ударник Коларовград
Ударник София не се явява. Първоначалниата служ. победа е отменена и срещата остава бе резултат.
Round 22 Неделя 16.09
22.--:--Динамо Пловдив0-1Червено Знаме Ст.Димитр
16.09--:--ВМС Сталин2-0Динамо Сталин
22.--:--Ударник Коларовград4-0Торпедо София
22.--:--Спартак Плевен2-2Ударник София
22.--:--Локомотив Ст. Загора7-0Червено Знаме Самоков
--.10--:--Локомотив София3-2Червено Знаме Павлик
index bg
1962
1961
1960
North 1959
South 1959
NorthWest 1955
NorthEast 1955
SouthWest 1955
SouthEast 1955
1951 bg
North 1950
South 1950
.

Prepared and maintained by Todor Krastev

todor1966@yahoo.com
Last updated: 1 Feb 2021
Facebook Todor Krastev

Quantcast