Football Bulgaria B RFG 1960/1961 - Champion Spartak Pleven
Final Rankingpwdlgfga
1. Spartak Pleven41177660:24
2. Lokomotiv Plovdiv41177643:20
3. Botev Vratsa36156940:35
4. Levski Kyustendil321441253:39
5. Lokomotiv Gorna Oryahovitsa321110945:37
6. Etar Tarnovo301341347:35
7. Akademik Sofia3010101028:22
8. Minyor Dimitrovgrad291091131:41
9. Balkan Gabrovo291091133:44
10.Dobrudzha Tolbuhin281081234:41
11.Arda Kurdjali271151433:36
12.Rakovski Dimitrovgrad271151434:40
13.Akademik Svistov271231538:47
14.General Zaimov Sliven261221635:42
15.Chavdar Byala Slatina25971432:50
16.Panayot Volov Kolarovgrad20841828:61
This was Level II competition in Bulgaria Football Pyramide for 1960-1961.
Spartak Pleven and Lokomotiv Plovdiv promoted to A RFG 1962.
Akademik Svistov, General Zaimov Sliven, Chavdar Byala Slatina and Panayot Volov Kolarovgrad were relegated.
Controversy:
Last match Balkan Gabrovo - Chavdar Byala Slatina finished 0-1.
Later awarded walk over 3-0. This saved Balkan Gabrovo and relegated Akademik Svistov.
TeamAkSfMiDdLeKyLoGOBoVrBaGaPaVoArdaEtarRakoDobrChavAkadSparLokoGene
Akademik Sofia--0:00:02:41:03:03:00:01:24:12:01:01:00:01:02:0
Minyor Dimitrovgrad1:2--0:31:11:11:12:12:12:11:01:01:02:02:21:00:2
Levski Kyustendil1:03:0--1:03:05:23:12:01:13:14:05:03:11:01:14:0
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa1:01:12:1--2:21:12:01:03:01:12:01:14:13:32:13:1
Botev Vratsa0:04:11:02:1--2:02:02:01:03:22:02:01:32:11:01:0
Balkan Gabrovo2:21:15:12:20:2--1:02:11:32:11:03:02:11:00:01:0
Panayot Volov Kolarovgrad1:00:12:22:22:10:2--2:01:01:03:23:14:22:20:10:0
Arda Kurdjali1:01:12:12:01:13:02:0--2:10:12:24:01:02:00:12:1
Etar Tarnovo0:04:31:01:23:13:26:03:0--1:03:05:11:03:11:11:2
Rakovski Dimitrovgrad2:00:02:12:13:00:03:10:21:0--3:11:01:02:20:11:0
Dobrudzha Tolbuhin0:03:03:02:11:10:02:03:02:12:1--2:01:01:11:14:2
Chavdar Byala Slatina0:04:33:00:01:04:02:01:11:12:10:0--5:20:11:13:2
Akademik Svistov1:02:13:23:21:11:13:12:11:03:21:13:0--0:22:12:1
Spartak Pleven2:12:04:12:03:03:07:03:02:14:03:02:01:0--3:14:0
Lokomotiv Plovdiv1:11:02:01:05:22:03:01:02:04:22:04:02:00:0--2:1
General Zaimov Sliven2:10:12:11:00:22:04:13:21:00:04:11:22:01:00:1--
datetimeteam 1scoreteam 2HT
Round 1 Sunday 14.08
14.08--:--Minyor Dimitrovgrad1-2Akademik Sofia
14.08--:--Levski Kyustendil4-0General Zaimov Sliven1-0
14.08--:--Lokomotiv Gorna Oryah2-1Lokomotiv Plovdiv
14.08--:--Botev Vratsa2-1Spartak Pleven0-0
14.08--:--Balkan Gabrovo2-1Akademik Svistov1-1
14.08--:--Panayot Volov Kolarov3-1Chavdar Byala Slatina0-1
14.08--:--Arda Kurdjali2-2Dobrudzha Tolbuhin1-0
14.08--:--Etar Tarnovo1-0Rakovski Dimitrovgrad0-0
Round 2 Sunday 21.08
21.08--:--Akademik Sofia4-1Rakovski Dimitrovgrad
21.08--:--Minyor Dimitrovgrad0-3Levski Kyustendil
21.08--:--Dobrudzha Tolbuhin2-1Etar Tarnovo
21.08--:--Chavdar Byala Slatina1-1Arda Kurdjali
21.08--:--Akademik Svistov3-1Panayot Volov Kolarov
21.08--:--Spartak Pleven3-0Balkan Gabrovo
21.08--:--Lokomotiv Plovdiv5-2Botev Vratsa
21.08--:--General Zaimov Sliven1-0Lokomotiv Gorna Oryah
Round 3 Sunday 28.08
28.08--:--Levski Kyustendil1-0Akademik Sofia1-0
28.08--:--Lokomotiv Gorna Oryah1-1Minyor Dimitrovgrad0-1
28.08--:--Botev Vratsa1-0General Zaimov Sliven1-0
28.08--:--Balkan Gabrovo0-0Lokomotiv Plovdiv0-0
28.08--:--Panayot Volov Kolarov2-2Spartak Pleven0-2
28.08--:--Arda Kurdjali1-0Akademik Svistov0-0
28.08--:--Etar Tarnovo5-1Chavdar Byala Slatina0-0
28.08--:--Rakovski Dimitrovgrad3-1Dobrudzha Tolbuhin
Round 4 Sunday 04.09
04.09--:--Akademik Sofia2-0Dobrudzha Tolbuhin2-0
04.09--:--Minyor Dimitrovgrad1-1Botev Vratsa1-0
04.09--:--Levski Kyustendil1-0Lokomotiv Gorna Oryah0-0
04.09--:--Chavdar Byala Slatina2-1Rakovski Dimitrovgrad0-0
04.09--:--Akademik Svistov1-0Etar Tarnovo
04.09--:--Spartak Pleven3-0Arda Kurdjali0-0
04.09--:--Lokomotiv Plovdiv3-0Panayot Volov Kolarov1-0
04.09--:--General Zaimov Sliven2-0Balkan Gabrovo2-0
Round 5 Sunday 11.09
11.09--:--Lokomotiv Gorna Oryah1-0Akademik Sofia
11.09--:--Botev Vratsa1-0Levski Kyustendil
11.09--:--Balkan Gabrovo1-1Minyor Dimitrovgrad
11.09--:--Panayot Volov Kolarov0-0General Zaimov Sliven
11.09--:--Arda Kurdjali0-1Lokomotiv Plovdiv
11.09--:--Etar Tarnovo3-1Spartak Pleven
11.09--:--Rakovski Dimitrovgrad1-0Akademik Svistov
11.09--:--Dobrudzha Tolbuhin2-0Chavdar Byala Slatina
Round 6 Sunday 18.09
17.09--:--Lokomotiv Plovdiv2-0Etar Tarnovo
18.09--:--Akademik Sofia1-0Chavdar Byala Slatina
18.09--:--Minyor Dimitrovgrad2-1Panayot Volov Kolarov
18.09--:--Levski Kyustendil5-2Balkan Gabrovo
18.09--:--Lokomotiv Gorna Oryah2-2Botev Vratsa
18.09--:--Akademik Svistov1-1Dobrudzha Tolbuhin
18.09--:--Spartak Pleven4-0Rakovski Dimitrovgrad
18.09--:--General Zaimov Sliven3-2Arda Kurdjali
Round 7 Sunday 02.10
02.10--:--Botev Vratsa0-0Akademik Sofia
02.10--:--Balkan Gabrovo2-2Lokomotiv Gorna Oryah
02.10--:--Panayot Volov Kolarov2-2Levski Kyustendil
02.10--:--Arda Kurdjali1-1Minyor Dimitrovgrad
02.10--:--Etar Tarnovo1-2General Zaimov Sliven
02.10--:--Rakovski Dimitrovgrad0-1Lokomotiv Plovdiv
02.10--:--Dobrudzha Tolbuhin1-1Spartak Pleven
02.10--:--Chavdar Byala Slatina5-2Akademik Svistov
Round 8 Sunday 09.10
08.10--:--Lokomotiv Plovdiv2-0Dobrudzha Tolbuhin1-0
09.10--:--Akademik Sofia1-0Akademik Svistov
09.10--:--Minyor Dimitrovgrad2-1Etar Tarnovo0-1
09.10--:--Levski Kyustendil2-0Arda Kurdjali1-0
09.10--:--Lokomotiv Gorna Oryah2-0Panayot Volov Kolarov
09.10--:--Botev Vratsa2-0Balkan Gabrovo2-0
09.10--:--Spartak Pleven2-0Chavdar Byala Slatina1-0
09.10--:--General Zaimov Sliven0-0Rakovski Dimitrovgrad0-0
Round 9 Sunday 16.10
16.10--:--Balkan Gabrovo2-2Akademik Sofia
16.10--:--Panayot Volov Kolarov2-1Botev Vratsa1-1
16.10--:--Arda Kurdjali2-0Lokomotiv Gorna Oryah1-0
16.10--:--Etar Tarnovo1-0Levski Kyustendil1-0
16.10--:--Rakovski Dimitrovgrad0-0Minyor Dimitrovgrad0-0
16.10--:--Dobrudzha Tolbuhin4-2General Zaimov Sliven2-1
16.10--:--Chavdar Byala Slatina1-1Lokomotiv Plovdiv1-1
16.10--:--Akademik Svistov0-2Spartak Pleven
Round 10 Sunday 23.10
22.10--:--Lokomotiv Plovdiv2-0Akademik Svistov0-0
23.10--:--Akademik Sofia0-0Spartak Pleven0-0
23.10--:--Minyor Dimitrovgrad1-0Dobrudzha Tolbuhin0-0
23.10--:--Levski Kyustendil3-1Rakovski Dimitrovgrad1-1
23.10--:--Lokomotiv Gorna Oryah3-0Etar Tarnovo
23.10--:--Botev Vratsa2-0Arda Kurdjali
23.10--:--Balkan Gabrovo1-0Panayot Volov Kolarov
23.10--:--General Zaimov Sliven1-2Chavdar Byala Slatina0-0
Round 11 Sunday 30.10
30.10--:--Panayot Volov Kolarov1-0Akademik Sofia0-0
30.10--:--Arda Kurdjali3-0Balkan Gabrovo
30.10--:--Etar Tarnovo3-1Botev Vratsa
30.10--:--Rakovski Dimitrovgrad2-1Lokomotiv Gorna Oryah2-0
30.10--:--Dobrudzha Tolbuhin3-0Levski Kyustendil2-0
30.10--:--Chavdar Byala Slatina4-3Minyor Dimitrovgrad2-1
30.10--:--Akademik Svistov2-1General Zaimov Sliven
30.10--:--Spartak Pleven3-1Lokomotiv Plovdiv2-0
Round 12 Sunday 06.11
06.11--:--Akademik Sofia1-0Lokomotiv Plovdiv0-0
06.11--:--Minyor Dimitrovgrad2-0Akademik Svistov1-0
06.11--:--Levski Kyustendil5-0Chavdar Byala Slatina1-0
06.11--:--Lokomotiv Gorna Oryah2-0Dobrudzha Tolbuhin
06.11--:--Botev Vratsa3-2Rakovski Dimitrovgrad
06.11--:--Balkan Gabrovo1-3Etar Tarnovo
06.11--:--Panayot Volov Kolarov2-0Arda Kurdjali1-0
06.11--:--General Zaimov Sliven1-0Spartak Pleven0-0
Round 13 Sunday 20.11
20.11--:--Arda Kurdjali1-0Akademik Sofia1-0
20.11--:--Etar Tarnovo6-0Panayot Volov Kolarov4-0
20.11--:--Rakovski Dimitrovgrad0-0Balkan Gabrovo0-0
20.11--:--Dobrudzha Tolbuhin1-1Botev Vratsa0-1
20.11--:--Chavdar Byala Slatina0-0Lokomotiv Gorna Oryah0-0
20.11--:--Akademik Svistov3-2Levski Kyustendil1-1
20.11--:--Spartak Pleven2-0Minyor Dimitrovgrad0-0
20.11--:--Lokomotiv Plovdiv2-1General Zaimov Sliven1-0
Round 14 Sunday 27.11
27.11--:--Akademik Sofia2-0General Zaimov Sliven0-0
27.11--:--Minyor Dimitrovgrad1-0Lokomotiv Plovdiv0-0
27.11--:--Levski Kyustendil1-0Spartak Pleven1-0
27.11--:--Lokomotiv Gorna Oryah4-1Akademik Svistov1-0
27.11--:--Botev Vratsa2-0Chavdar Byala Slatina
27.11--:--Balkan Gabrovo1-0Dobrudzha Tolbuhin0-0
27.11--:--Panayot Volov Kolarov1-0Rakovski Dimitrovgrad0-0
27.11--:--Arda Kurdjali2-1Etar Tarnovo2-1
Round 15 Sunday 04.12
04.12--:--Etar Tarnovo0-0Akademik Sofia
04.12--:--Rakovski Dimitrovgrad0-2Arda Kurdjali
04.12--:--Dobrudzha Tolbuhin2-0Panayot Volov Kolarov
04.12--:--Chavdar Byala Slatina4-0Balkan Gabrovo
04.12--:--Akademik Svistov1-1Botev Vratsa
04.12--:--Spartak Pleven2-0Lokomotiv Gorna Oryah
04.12--:--Lokomotiv Plovdiv2-0Levski Kyustendil
04.12--:--General Zaimov Sliven0-1Minyor Dimitrovgrad
Autumn Rankingpwdlgfga
1. Lokomotiv Plovdiv2092423:11
2. Spartak Pleven1983426:11
3. Levski Kyustendil1991529:15
4. Botev Vratsa1975322:18
5. Akademik Sofia1874415:8
6. Minyor Dimitrovgrad1765417:17
7. Lokomotiv Gorna Oryahov1664520:15
8. Etar Tarnovo1571726:18
9. Arda Kurdjali1563617:18
10.Dobrudzha Tolbuhin1454619:19
11.Chavdar Byala Slatina1353721:29
12.Panayot Volov Kolarovgra1353715:25
13.General Zaimov Sliven1252814:21
14.Balkan Gabrovo1135712:28
15.Akademik Svistov1042915:26
16.Rakovski Dimitrovgrad933911:23
datetimeteam 1scoreteam 2HT
Round 16
11.03--:--Lokomotiv Plovdiv1-0Lokomotiv Gorna Oryah1-0
12.03--:--Akademik Sofia0-0Minyor Dimitrovgrad0-0
12.03--:--Rakovski Dimitrovgrad1-0Etar Veliko Tarnovo1-0
12.03--:--Dobrudzha Tolbuhin3-0Arda Kurdjali2-0
12.03--:--Chavdar Byala Slatina2-0Panayot Volov Kolarov0-0
12.03--:--Akademik Svistov1-1Balkan Gabrovo0-0
12.03--:--Spartak Pleven3-0Botev Vratsa1-0
12.03--:--General Zaimov Sliven2-1Levski Kyustendil
Round 17
19.03--:--Levski Kyustendil3-0Minyor Dimitrovgrad0-0
19.03--:--Lokomotiv Gorna Oryah3-1General Zaimov Sliven
19.03--:--Botev Vratsa1-0Lokomotiv Plovdiv1-0
19.03--:--Balkan Gabrovo1-0Spartak Pleven
19.03--:--Panayot Volov Kolarov4-2Akademik Svistov0-2
19.03--:--Arda Kurdjali4-0Chavdar Byala Slatina0-0
19.03--:--Etar Veliko Tarnovo3-0Dobrudzha Tolbuhin1-0
19.03--:--Rakovski Dimitrovgrad2-0Akademik Sofia2-0
Round 18
25.03--:--Lokomotiv Plovdiv2-0Balkan Gabrovo1-0
26.0310:30Akademik Sofia0-0Levski Kyustendil0-0Levski, kv.Ivan Vazov
26.03--:--Minyor Dimitrovgrad1-1Lokomotiv Gorna Oryah0-0
26.03--:--Dobrudzha Tolbuhin2-1Rakovski Dimitrovgrad2-1
26.03--:--Chavdar Byala Slatina1-1Etar Veliko Tarnovo0-0
26.03--:--Akademik Svistov2-1Arda Kurdjali1-1
26.03--:--Spartak Pleven7-0Panayot Volov Kolarov3-0
26.03--:--General Zaimov Sliven0-2Botev Vratsa0-1Kazanluk
Round 19
02.04--:--Lokomotiv Gorna Oryah2-1Levski Kyustendil1-0
02.04--:--Panayot Volov Kolarov0-1Lokomotiv Plovdiv0-1
02.04--:--Arda Kurdjali2-0Spartak Pleven1-0
02.04--:--Rakovski Dimitrovgrad1-0Chavdar Byala Slatina1-0
02.04--:--Dobrudzha Tolbuhin0-0Akademik Sofia0-0
Postponed matches due to 1/8 of Soviet Army Cup KSA 1961.
10.05--:--Botev Vratsa4-1Minyor Dimitrovgrad0-0
10.05--:--Balkan Gabrovo1-0General Zaimov Sliven1-0
10.05--:--Etar Veliko Tarnovo1-0Akademik Svistov
Round 20
08.04--:--Lokomotiv Plovdiv1-0Arda Kurdjali1-0
09.0410:00Akademik Sofia2-4Lokomotiv Gorna Oryah2-1
09.04--:--Minyor Dimitrovgrad1-1Balkan Gabrovo1-0
09.04--:--Levski Kyustendil3-0Botev Vratsa2-0
09.04--:--Chavdar Byala Slatina0-0Dobrudzha Tolbuhin0-0
09.04--:--Akademik Svistov3-2Rakovski Dimitrovgrad0-2
09.04--:--Spartak Pleven2-1Etar Veliko Tarnovo1-1
09.04--:--General Zaimov Sliven4-1Panayot Volov Kolarov1-1
Round 21
16.04--:--Botev Vratsa2-1Lokomotiv Gorna Oryah1-0
16.04--:--Balkan Gabrovo5-1Levski Kyustendil
16.04--:--Panayot Volov Kolarov0-1Minyor Dimitrovgrad0-0
16.04--:--Arda Kurdjali2-1General Zaimov Sliven1-1
16.04--:--Etar Veliko Tarnovo1-1Lokomotiv Plovdiv0-1
16.04--:--Rakovski Dimitrovgrad2-2Spartak Pleven0-1
16.04--:--Dobrudzha Tolbuhin1-0Akademik Svistov1-0
16.04--:--Chavdar Byala Slatina0-0Akademik Sofia0-0
Round 22
22.04--:--Lokomotiv Plovdiv4-2Rakovski Dimitrovgrad3-2
23.0410:45Akademik Sofia1-0Botev Vratsa0-0Vasil Levski
23.04--:--Minyor Dimitrovgrad2-1Arda Kurdjali0-0
23.04--:--Levski Kyustendil3-1Panayot Volov Kolarov0-0
23.04--:--Lokomotiv Gorna Oryah1-1Balkan Gabrovo
23.04--:--Akademik Svistov3-0Chavdar Byala Slatina0-0
23.04--:--Spartak Pleven3-0Dobrudzha Tolbuhin1-0
23.04--:--General Zaimov Sliven1-0Etar Veliko Tarnovo0-0
Round 23
30.04--:--Balkan Gabrovo0-2Botev Vratsa
30.04--:--Panayot Volov Kolarov2-2Lokomotiv Gorna Oryah1-1
30.04--:--Arda Kurdjali2-1Levski Kyustendil1-0
30.04--:--Etar Veliko Tarnovo4-3Minyor Dimitrovgrad3-1
30.04--:--Rakovski Dimitrovgrad1-0General Zaimov Sliven1-0
30.04--:--Dobrudzha Tolbuhin1-1Lokomotiv Plovdiv0-1
30.04--:--Chavdar Byala Slatina0-1Spartak Pleven0-0
30.04--:--Akademik Svistov1-0Akademik Sofia0-0
Round 24
06.05--:--Lokomotiv Plovdiv4-0Chavdar Byala Slatina2-0
07.0510:00Akademik Sofia3-0Balkan Gabrovo2-0
07.05--:--Minyor Dimitrovgrad1-0Rakovski Dimitrovgrad0-0
07.05--:--Levski Kyustendil1-1Etar Veliko Tarnovo0-0
07.05--:--Lokomotiv Gorna Oryah1-0Arda Kurdjali
07.05--:--Botev Vratsa2-0Panayot Volov Kolarov0-0
07.05--:--Spartak Pleven1-0Akademik Svistov0-0
07.05--:--General Zaimov Sliven4-1Dobrudzha Tolbuhin3-1
Round 25
14.05--:--Panayot Volov Kolarov0-2Balkan Gabrovo0-1
14.05--:--Arda Kurdjali1-1Botev Vratsa1-0
14.05--:--Etar Veliko Tarnovo1-2Lokomotiv Gorna Oryah1-0
14.05--:--Rakovski Dimitrovgrad2-1Levski Kyustendil0-0
14.05--:--Dobrudzha Tolbuhin3-0Minyor Dimitrovgrad3-0
14.05--:--Chavdar Byala Slatina3-2General Zaimov Sliven0-0
14.05--:--Akademik Svistov2-1Lokomotiv Plovdiv0-1
14.05--:--Spartak Pleven2-1Akademik Sofia1-1
Round 26
20.05--:--Lokomotiv Plovdiv0-0Spartak Pleven0-0
21.0510:00Akademik Sofia3-0Panayot Volov Kolarov
21.05--:--Minyor Dimitrovgrad1-0Chavdar Byala Slatina0-0
21.05--:--Levski Kyustendil4-0Dobrudzha Tolbuhin3-0
21.05--:--Lokomotiv Gorna Oryah1-1Rakovski Dimitrovgrad1-0
21.05--:--Botev Vratsa1-0Etar Veliko Tarnovo
21.05--:--Balkan Gabrovo2-1Arda Kurdjali
21.05--:--General Zaimov Sliven2-0Akademik Svistov1-0
Round 27
27.05--:--Lokomotiv Plovdiv1-1Akademik Sofia0-1
28.05--:--Arda Kurdjali2-0Panayot Volov Kolarov0-0
28.05--:--Etar Veliko Tarnovo3-2Balkan Gabrovo2-0
28.05--:--Rakovski Dimitrovgrad3-0Botev Vratsa1-0
28.05--:--Dobrudzha Tolbuhin2-1Lokomotiv Gorna Oryah0-1
28.05--:--Chavdar Byala Slatina3-0Levski Kyustendil1-0
28.05--:--Akademik Svistov2-1Minyor Dimitrovgrad1-1
28.05--:--Spartak Pleven4-0General Zaimov Sliven4-0
Round 28
11.0610:00Akademik Sofia0-0Arda Kurdjali0-0
11.06--:--Minyor Dimitrovgrad2-2Spartak Pleven1-1
11.06--:--Levski Kyustendil3-1Akademik Svistov1-1
11.06--:--Lokomotiv Gorna Oryah1-1Chavdar Byala Slatina
11.06--:--Botev Vratsa2-0Dobrudzha Tolbuhin1-0
11.06--:--Balkan Gabrovo2-1Rakovski Dimitrovgrad1-0
11.06--:--Panayot Volov Kolarov1-0Etar Veliko Tarnovo1-0
11.06--:--General Zaimov Sliven0-1Lokomotiv Plovdiv0-1
Round 29
24.06--:--Lokomotiv Plovdiv1-0Minyor Dimitrovgrad0-0
25.06--:--Etar Veliko Tarnovo3-0Arda Kurdjali1-0
25.06--:--Rakovski Dimitrovgrad3-1Panayot Volov Kolarov2-1
25.06--:--Dobrudzha Tolbuhin0-0Balkan Gabrovo0-0
25.06--:--Chavdar Byala Slatina1-0Botev Vratsa0-0
25.06--:--Akademik Svistov3-2Lokomotiv Gorna Oryah2-1
25.06--:--Spartak Pleven4-1Levski Kyustendil2-0
25.06--:--General Zaimov Sliven2-1Akademik Sofia1-0
Round 30
02.0710:00Akademik Sofia1-2Etar Tarnovo0-1--
02.07--:--Minyor Dimitrovgrad0-2General Zaimov Sliven0-0
02.07--:--Levski Kyustendil1-1Lokomotiv Plovdiv0-1
02.07--:--Lokomotiv Gorna Oryah1-3Spartak Pleven
02.07--:--Botev Vratsa1-3Akademik Svistov0-3
02.07--:--Balkan Gabrovo0-1Chavdar Byala Slatina0-0
Later awarded walk over 3-0. This saved Balkan Gabrovo and relegated Akademik Svistov.
02.07--:--Panayot Volov Kolarov3-2Dobrudzha Tolbuhin3-2
02.07--:--Arda Kurdjali0-1Rakovski Dimitrovgrad0-0
Todor 66.com
Football Archive
Bulgaria Football index
B Grupa index
1962
1961
1960
North 1959
South 1959
North 1958
South 1958
Sofia 1956
NorthWest 1956
NorthCenter 1956
NorthEast 1956
SouthWest 1956
SouthCenter 1956
SouthEast 1956
Sofia 1955
NorthWest 1955
NorthEast 1955
SouthWest 1955
SouthEast 1955
Sofia 1954
NorthWest 1954
NorthEast 1954
SouthWest 1955
SouthEast 1954
Sofia 1953
NorthWest 1953
NorthEast 1953
SouthWest 1953
SouthEast 1953
1952
1951
North 1950
South 1950
.

Prepared and maintained by Todor Krastev

todor1966@yahoo.com
Last updated: 1 Feb 2021
Facebook Todor Krastev

Quantcast