Football Bulgaria B Grupa (Level II) 2014/2015 - Champion Montana
Final Rankingpwdlgfga
1. Montana78253272:16
2. Pirin Blagoevgrad611710352:15
3. Lokomotiv Gorna Oryahov59185760:34
4. Bansko531411538:18
5. Dobrudja Dobrich461371041:28
6. Sozopol461210839:25
7. FC Burgas431110934:30
8. Botev Galabovo421191035:40
9. Lokomotiv Mezdra411251343:41
10.Pirin Razlog4010101033:38
11.Vereia St. Zagora379101125:24
12.Septemvri Simitli361131630:47
13.Botev Vratsa29851726:43
14.Chernomorets Burgas28771625:40
15.Rakovski (-6)13612225:71
16.Spartak Varna (-6)020279:77
index Bulgarian Football 2014-2015
Montana and Pirin Blagoevgrad promoted to A Grupa 2015-2016.
Botev Vratsa, Chernomorets Burgas, Rakovski and Spartak Varna relegated to Level III.
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa best 2nd Level II team in Bulgaria Cup Cup 2015 - 1/4 Finals.
TeamSozoLokoLokoPiriRakoCherVereBansDobrBoteSparSeptMontFC BBotePiri
Sozopol--1:01:13:33:-1:00:01:00:00:14:01:01:03:16:02:2
Lokomotiv Mezdra0:0--0:41:13:02:04:11:00:14:02:13:11:21:30:44:2
Lokomotiv Gorna Oryahov4:31:2--1:23:-2:00:02:21:13:23:-2:01:32:14:21:2
Pirin Blagoevgrad2:10:02:0--2:12:01:00:01:12:02:03:02:24:04:05:0
Rakovski2:0-:30:3-:3--4:1-:32:0-:33:2-3:6-:30:1-:33:0
Chernomorets Burgas1:11:21:30:23:0--0:11:12:11:02:11:11:20:21:12:1
Vereia St. Zagora0:01:02:30:00:10:0--2:11:14:03:-1:00:20:11:12:1
Bansko0:01:11:01:03:-2:00:0--2:14:03:-2:02:02:12:01:1
Dobrudja Dobrich2:02:13:42:12:04:21:00:2--2:23:-3:00:11:00:00:1
Botev Vratsa0:11:00:30:13:-0:20:00:10:1--5:03:11:41:01:00:0
Spartak Varna-:3-:30:2-:32:1-:32:1-:30:3-:3--1:2-:31:2-:31:2
Septemvri Simitli1:03:20:30:33:-1:02:10:01:01:03:---1:40:11:00:0
Montana2:04:02:00:03:32:02:03:01:02:03:06:1--1:05:03:0
FC Burgas1:12:21:10:03:-0:00:01:13:22:03:-1:01:2--1:11:1
Botev Galabovo1:02:01:21:14:21:01:00:02:11:11:01:01:30:0--2:2
Pirin Razlog1:22:10:11:03:-0:00:11:10:00:03:-2:10:23:12:1--
datetimeteam 1scoreteam 2HTatt.
Round 1 - Saturday 02.08
02.0818:00Lokomotiv Mezdra0-0Sozopol0-0350
02.0818:00Lokomotiv Gorna Oryah1-2Pirin Razlog0-11,930
02.0818:00Dobrudja Dobrich2-2Botev Vratsa0-0640
02.0818:00Bansko3-0Spartak Varna
02.0819:30Pirin Blagoevgrad4-0Botev Galabovo2-0830
02.0820:00Chernomorets Burgas1-2Montana0-1250
02.0820:00Vereia St. Zagora1-0Septemvri Simitli0-0280
03.0818:00Rakovski0-1FC Burgas0-1250
Round 2 - Saturday 09.08
09.0818:00Sozopol0-1Botev Vratsa0-02,000
09.0818:00Lokomotiv Mezdra0-4Lokomotiv Gorna Oryah0-1240
09.0818:00Septemvri Simitli0-0Bansko0-0220
09.0818:00Montana2-0Vereia St. Zagora1-01,380
09.0818:00FC Burgas0-0Chernomorets Burgas0-0350
09.0818:00Botev Galabovo4-2Rakovski3-1350
09.0818:00Pirin Razlog1-0Pirin Blagoevgrad1-0430
10.0818:00Spartak Varna0-3Dobrudja Dobrich0-2290
Round 3 - Saturday 16.08
16.0818:00Lokomotiv Gorna Oryah4-3Sozopol2-22,030
16.0818:00Rakovski3-0Pirin Razlog1-0200
16.0818:00Bansko2-0Montana1-0470
16.0818:00Dobrudja Dobrich3-0Septemvri Simitli2-0430
16.0818:00Botev Vratsa5-0Spartak Varna1-0500
16.0819:30Pirin Blagoevgrad0-0Lokomotiv Mezdra0-0390
16.0820:00Chernomorets Burgas1-1Botev Galabovo0-0190
16.0820:00Vereia St. Zagora0-1FC Burgas0-0190
Round 4 - Saturday 23.08
23.0818:00Sozopol4-0Spartak Varna2-0730
23.0818:00Lokomotiv Mezdra3-0Rakovski0-0300
23.0818:00Lokomotiv Gorna Oryah1-2Pirin Blagoevgrad1-0800
23.0818:00Septemvri Simitli1-0Botev Vratsa0-0250
23.0818:00Montana1-0Dobrudja Dobrich0-01,200
23.0818:00FC Burgas1-1Bansko0-0200
23.0818:00Botev Galabovo1-0Vereia St. Zagora0-0800
23.0818:00Pirin Razlog0-0Chernomorets Burgas0-0200
Round 5 - Saturday 30.08
30.0818:00Rakovski0-3Lokomotiv Gorna Oryah0-1200
30.0818:00Bansko2-0Botev Galabovo0-0180
30.0818:00Dobrudja Dobrich1-0FC Burgas1-0480
30.0818:00Botev Vratsa1-4Montana1-1490
30.0818:00Spartak Varna1-2Septemvri Simitli0-2100
30.0819:30Pirin Blagoevgrad2-1Sozopol1-0480
30.0820:00Chernomorets Burgas1-2Lokomotiv Mezdra0-0200
30.0820:00Vereia St. Zagora2-1Pirin Razlog0-1300
Rest Day - Saturday 06.09
Round 6 - Saturday 13.09
13.0917:00Sozopol1-0Septemvri Simitli0-01,450
13.0917:00Lokomotiv Mezdra4-1Vereia St. Zagora1-0300
13.0917:00Lokomotiv Gorna Oryah2-0Chernomorets Burgas1-01,750
13.0917:00Montana3-0Spartak Varna1-01,100
13.0917:00FC Burgas2-0Botev Vratsa1-0200
13.0917:00Botev Galabovo2-1Dobrudja Dobrich1-0500
13.0917:00Pirin Razlog1-1Bansko1-0600
13.0918:30Pirin Blagoevgrad2-1Rakovski0-01,000
Round 7 - Saturday 20.09
20.0917:00Rakovski2-0Sozopol1-0280
20.0917:00Bansko1-1Lokomotiv Mezdra1-0380
20.0917:00Dobrudja Dobrich0-1Pirin Razlog0-0440
20.0917:00Botev Vratsa1-0Botev Galabovo0-0200
20.0917:00Spartak Varna1-2FC Burgas0-1140
20.0917:00Septemvri Simitli1-4Montana0-2430
20.0919:00Chernomorets Burgas0-2Pirin Blagoevgrad0-1150
20.0919:00Vereia St. Zagora2-3Lokomotiv Gorna Oryah0-1530
Round 8 - Sunday 28.09
28.0917:00Sozopol1-0Montana0-0750
28.0917:00Lokomotiv Mezdra0-1Dobrudja Dobrich0-1250
28.0917:00Lokomotiv Gorna Oryah2-2Bansko1-02,500
28.0917:00Pirin Blagoevgrad1-0Vereia St. Zagora1-01,000
28.0917:00Rakovski4-1Chernomorets Burgas1-0200
28.0917:00FC Burgas1-0Septemvri Simitli0-080
28.0917:00Botev Galabovo1-0Spartak Varna0-0550
28.0917:00Pirin Razlog0-0Botev Vratsa0-0230
Round 9 - Friday 03.10
03.1016:00Bansko1-0Pirin Blagoevgrad1-0280
03.1016:00Dobrudja Dobrich3-4Lokomotiv Gorna Oryah0-2280
03.1016:00Botev Vratsa1-0Lokomotiv Mezdra1-0330
03.1016:00Spartak Varna1-2Pirin Razlog0-0150
03.1016:00Septemvri Simitli1-0Botev Galabovo1-0150
03.1016:00Montana1-0FC Burgas0-0630
03.1018:00Chernomorets Burgas1-1Sozopol1-1150
03.1018:00Vereia St. Zagora0-1Rakovski0-1160
Rest Day - Saturday 09.10
Round 10 - Saturday 18.10
18.1016:00Sozopol3-1FC Burgas3-1540
18.1016:00Lokomotiv Mezdra2-1Spartak Varna0-0180
18.1016:00Lokomotiv Gorna Oryah3-2Botev Vratsa2-01,280
18.1016:00Pirin Blagoevgrad1-1Dobrudja Dobrich1-01,200
18.1016:00Rakovski2-0Bansko0-0150
18.1016:00Chernomorets Burgas0-1Vereia St. Zagora0-1100
18.1016:00Botev Galabovo1-3Montana1-1450
18.1016:00Pirin Razlog2-1Septemvri Simitli1-1230
Round 11 - Saturday 25.10
24.1016:00Bansko2-0Chernomorets Burgas0-0130
24.1016:00Spartak Varna0-2Lokomotiv Gorna Oryah0-2200
24.1016:00Montana3-0Pirin Razlog1-0600
24.1016:00FC Burgas1-1Botev Galabovo1-080
26.1016:00Dobrudja Dobrich2-0Rakovski0-0100
26.1016:00Botev Vratsa0-1Pirin Blagoevgrad0-190
26.1016:00Septemvri Simitli3-2Lokomotiv Mezdra0-1400
27.1016:30Vereia St. Zagora0-0Sozopol0-0100
Played last 65'; Started 26.10 16:30 but interrupted after 35' due to heavy rain.
Round 12 - Sunday 02.11
02.1114:30Sozopol6-0Botev Galabovo4-0850
02.1114:30Lokomotiv Mezdra1-2Montana0-1330
02.1114:30Lokomotiv Gorna Oryah2-0Septemvri Simitli2-01,000
02.1114:30Pirin Blagoevgrad2-0Spartak Varna1-0680
02.1114:30Rakovski3-2Botev Vratsa0-1150
02.1114:30Chernomorets Burgas2-1Dobrudja Dobrich0-0150
02.1114:30Pirin Razlog3-1FC Burgas1-0180
02.1116:30Vereia St. Zagora2-1Bansko
Round 13 - Saturday 08.11
08.1114:30Bansko0-0Sozopol0-0120
08.1114:30Dobrudja Dobrich1-0Vereia St. Zagora0-0270
08.1114:30Botev Vratsa0-2Chernomorets Burgas0-1150
08.1114:30Spartak Varna2-1Rakovski1-0120
08.1114:30Septemvri Simitli0-3Pirin Blagoevgrad0-2630
08.1114:30Montana2-0Lokomotiv Gorna Oryah2-0750
08.1114:30FC Burgas2-2Lokomotiv Mezdra0-0230
08.1114:30Botev Galabovo2-2Pirin Razlog1-0410
Rest Day - Saturday 15.11
Round 14 - Saturday 22.11
22.1114:30Sozopol2-2Pirin Razlog2-1500
22.1114:30Lokomotiv Mezdra0-4Botev Galabovo0-0150
22.1114:30Lokomotiv Gorna Oryah2-1FC Burgas0-0680
22.1114:30Pirin Blagoevgrad2-2Montana2-21,370
22.1114:30Rakovski3-6Septemvri Simitli0-2150
22.1114:30Chernomorets Burgas2-1Spartak Varna2-0100
22.1114:30Vereia St. Zagora4-0Botev Vratsa2-0210
22.1114:30Bansko2-1Dobrudja Dobrich0-1180
Round 15 - Saturday 29.11
29.1114:30Dobrudja Dobrich2-0Sozopol0-0120
29.1114:30Botev Vratsa0-1Bansko0-0100
29.1114:30Spartak Varna2-1Vereia St. Zagora1-0110
29.1114:30Septemvri Simitli1-0Chernomorets Burgas1-0200
29.1114:30Montana3-3Rakovski3-0600
29.1114:30FC Burgas0-0Pirin Blagoevgrad0-050
29.1114:30Botev Galabovo1-2Lokomotiv Gorna Oryah1-0570
29.1114:30Pirin Razlog2-1Lokomotiv Mezdra0-0210
Autumn Rankingpwdlgfga
1. Montana35112232:13
2. Lokomotiv Gorna Oryahov34111335:20
3. Pirin Blagoevgrad3194222:8
4. Bansko2776219:10
5. Pirin Razlog2675319:18
6. Dobrudja Dobrich2372622:15
7. Sozopol2055522:15
8. FC Burgas2055514:15
9. Septemvri Simitli1961816:23
10.Rakovski1961825:29
11.Botev Galabovo1853718:26
12.Lokomotiv Mezdra1644718:23
13.Vereia St. Zagora1651914:18
14.Botev Vratsa1442915:23
15.Chernomorets Burgas1334811:20
16.Spartak Varna620139:35

Second Half

datetimeteam 1scoreteam 2HTatt.
Round 16
28.0214:00Sozopol1-0Lokomotiv Mezdra1-0400
28.0214:00Botev Vratsa0-1Dobrudja Dobrich0-1480
28.0214:00Spartak Varna0-3Bansko
28.0214:00Septemvri Simitli2-1Vereia St. Zagora1-0250
28.0214:00Montana2-0Chernomorets Burgas1-0800
28.0214:00Botev Galabovo1-1Pirin Blagoevgrad0-0500
28.0214:00Pirin Razlog0-1Lokomotiv Gorna Oryah0-1700
01.0314:00FC Burgas3-0Rakovski
05.03 Spartak Varna was exepelled after 2nd walk over.
Round 17
07.0315:30Rakovski0-3Botev Galabovo
07.0315:30Dobrudja Dobrich3-0Spartak Varna
07.0315:45Pirin Blagoevgrad5-0Pirin Razlog2-0330
08.0315:30Lokomotiv Gorna Oryah1-2Lokomotiv Mezdra0-2520
08.0315:30Chernomorets Burgas0-2FC Burgas0-0600
08.0315:30Vereia St. Zagora0-2Montana0-190
08.0315:30Botev Vratsa0-1Sozopol0-1180
03.0417:00Bansko2-0Septemvri Simitli1-0250
10.03 Rakovski was exepelled after 2nd walk over.
Round 18
14.0315:30Sozopol1-1Lokomotiv Gorna Oryah0-1500
14.0315:30Lokomotiv Mezdra1-1Pirin Blagoevgrad0-0300
14.0315:30Spartak Varna0-3Botev Vratsa
14.0315:30Septemvri Simitli1-0Dobrudja Dobrich0-090
14.0315:30Montana3-0Bansko2-01,300
14.0315:30FC Burgas0-0Vereia St. Zagora0-0150
14.0315:30Pirin Razlog3-0Rakovski
16.0315:30Botev Galabovo1-0Chernomorets Burgas0-0300
Round 19
21.0315:30Rakovski0-3Lokomotiv Mezdra
21.0315:30Chernomorets Burgas2-1Pirin Razlog2-0170
21.0315:30Vereia St. Zagora1-1Botev Galabovo0-0280
21.0315:30Bansko2-1FC Burgas1-1110
21.0315:30Dobrudja Dobrich0-1Montana0-0450
21.0315:30Botev Vratsa3-1Septemvri Simitli2-0250
21.0315:30Spartak Varna0-3Sozopol
21.0318:00Pirin Blagoevgrad2-0Lokomotiv Gorna Oryah
Round 20
27.0315:30Sozopol3-3Pirin Blagoevgrad2-1470
27.0315:30Botev Galabovo0-0Bansko0-0350
03.0417:00FC Burgas3-2Dobrudja Dobrich2-1170
04.0417:00Lokomotiv Mezdra2-0Chernomorets Burgas1-0200
04.0417:00Lokomotiv Gorna Oryah3-0Rakovski
04.0417:00Septemvri Simitli3-0Spartak Varna
04.0417:00Montana2-0Botev Vratsa1-02,000
04.0417:00Pirin Razlog0-1Vereia St. Zagora0-0300
Round 21
09.0417:00Rakovski0-3Pirin Blagoevgrad
09.0417:00Chernomorets Burgas1-3Lokomotiv Gorna Oryah1-0180
09.0417:00Vereia St. Zagora1-0Lokomotiv Mezdra0-0180
09.0417:00Bansko1-1Pirin Razlog1-0600
09.0417:00Dobrudja Dobrich0-0Botev Galabovo0-0230
09.0417:00Botev Vratsa1-0FC Burgas1-0130
09.0417:00Spartak Varna0-3Montana
09.0417:00Septemvri Simitli1-0Sozopol0-0350
Round 22
15.0417:00Sozopol3-0Rakovski
15.0417:00Lokomotiv Mezdra1-0Bansko0-0270
15.0417:00Lokomotiv Gorna Oryah0-0Vereia St. Zagora0-01,630
15.0417:00Pirin Blagoevgrad2-0Chernomorets Burgas1-01,200
15.0417:00Montana6-1Septemvri Simitli2-1630
15.0417:00FC Burgas0-3Spartak Varna
15.0417:00Botev Galabovo1-1Botev Vratsa1-0400
15.0417:00Pirin Razlog0-0Dobrudja Dobrich0-0300
Round 23
18.0417:00Chernomorets Burgas3-0Rakovski
18.0417:00Vereia St. Zagora0-0Pirin Blagoevgrad0-0200
18.0417:00Bansko1-0Lokomotiv Gorna Oryah0-0330
18.0417:00Dobrudja Dobrich2-1Lokomotiv Mezdra1-0270
18.0417:00Botev Vratsa0-0Pirin Razlog0-0130
18.0417:00Spartak Varna0-3Botev Galabovo
18.0417:00Septemvri Simitli0-1FC Burgas0-0350
18.0417:00Montana2-0Sozopol0-0320
Round 24
22.0417:00Sozopol1-0Chernomorets Burgas1-0280
22.0417:00Lokomotiv Mezdra4-0Botev Vratsa2-0350
22.0417:00Lokomotiv Gorna Oryah1-1Dobrudja Dobrich1-0630
22.0417:00Pirin Blagoevgrad0-0Bansko0-0500
22.0417:00Rakovski0-3Vereia St. Zagora
22.0417:00FC Burgas1-2Montana0-240
22.0417:00Botev Galabovo1-0Septemvri Simitli0-0350
22.0417:00Pirin Razlog3-0Spartak Varna
Round 25
26.0417:00Vereia St. Zagora0-0Chernomorets Burgas0-0200
26.0417:00Bansko3-0Rakovski
26.0417:00Dobrudja Dobrich2-1Pirin Blagoevgrad0-1250
26.0417:00Botev Vratsa0-3Lokomotiv Gorna Oryah0-2390
26.0417:00Spartak Varna0-3Lokomotiv Mezdra
26.0417:00Septemvri Simitli0-0Pirin Razlog0-0500
26.0417:00Montana5-0Botev Galabovo3-0800
26.0417:00FC Burgas1-1Sozopol1-0270
Round 26
01.0518:00Sozopol0-0Vereia St. Zagora0-0200
02.0518:00Lokomotiv Mezdra3-1Septemvri Simitli1-0160
02.0518:00Lokomotiv Gorna Oryah3-0Spartak Varna
02.0518:00Pirin Blagoevgrad2-0Botev Vratsa0-1230
02.0518:00Rakovski0-3Dobrudja Dobrich
02.0518:00Chernomorets Burgas1-1Bansko0-1150
02.0518:00Botev Galabovo0-0FC Burgas0-0250
02.0518:00Pirin Razlog0-2Montana0-1230
Round 27
27.0315:30FC Burgas1-1Pirin Razlog0-0100
08.0518:00Botev Galabovo1-0Sozopol1-0430
09.0518:00Bansko0-0Vereia St. Zagora0-0130
09.0518:00Dobrudja Dobrich4-2Chernomorets Burgas2-1280
09.0518:00Botev Vratsa3-0Rakovski
09.0518:00Spartak Varna0-3Pirin Blagoevgrad
09.0518:00Septemvri Simitli0-3Lokomotiv Gorna Oryah0-1330
09.0518:00Montana4-0Lokomotiv Mezdra2-0630
Round 28
27.0315:30Chernomorets Burgas1-0Botev Vratsa1-0250
16.0518:00Lokomotiv Mezdra1-3FC Burgas0-2130
16.0518:00Lokomotiv Gorna Oryah1-3Montana1-12,000
16.0518:00Pirin Blagoevgrad3-0Septemvri Simitli1-0700
16.0518:00Pirin Razlog2-1Botev Galabovo2-0180
16.0518:00Rakovski Spartak Varna
18.0518:00Vereia St. Zagora1-1Dobrudja Dobrich0-0200
20.0517:00Sozopol1-0Bansko0-0600
Round 29
23.0518:00Dobrudja Dobrich0-2Bansko0-2
23.0518:00Botev Vratsa0-0Vereia St. Zagora0-0
23.0518:00Spartak Varna0-3Chernomorets Burgas
23.0518:00Septemvri Simitli3-0Rakovski
23.0518:00Montana0-0Pirin Blagoevgrad0-0
23.0518:00FC Burgas1-1Lokomotiv Gorna Oryah0-1
23.0518:00Botev Galabovo2-0Lokomotiv Mezdra1-0
24.0518:00Pirin Razlog1-2Sozopol0-2
Round 30
27.0518:00Chernomorets Burgas1-1Septemvri Simitli1-0
30.0518:00Sozopol0-0Dobrudja Dobrich0-0
31.0518:00Lokomotiv Mezdra4-2Pirin Razlog2-1
31.0518:00Lokomotiv Gorna Oryah4-2Botev Galabovo1-0
31.0518:00Pirin Blagoevgrad4-0FC Burgas2-0
31.0518:00Rakovski0-3Montana
31.0518:00Vereia St. Zagora3-0Spartak Varna
31.0518:00Bansko4-0Botev Vratsa
Spring Rankingpwdlgfga
1. Montana43141040:3
2. Pirin Blagoevgrad3086130:7
3. Sozopol2675317:10
4. Bansko2675319:8
5. Lokomotiv Gorna Oryahov2574425:14
6. Lokomotiv Mezdra2581625:18
7. Botev Galabovo2466317:14
8. Dobrudja Dobrich2365419:13
9. FC Burgas2365420:15
10.Vereia St. Zagora2149211:6
11.Septemvri Simitli1752814:24
12.Chernomorets Burgas1543814:20
13.Botev Vratsa1543811:20
14.Pirin Razlog1435714:20
15.Spartak Varna000140:42
16.Rakovski000140:42
Todor 66.com
Football Archive
Bulgaria Football index
B Grupa index
United B Grupa
Vtora Liga 2020-2021
Vtora Liga 2019-2020
Vtora Liga 2018-2019
Vtora Liga 2017-2018
Vtora Liga 2016-2017
2015-20162014-2015
2013-20142012-2013
West and East Groups
West 2011-2012East 2011-2012
West 2010-2011East 2010-2011
West 2009-2010East 2009-2010
West 2008-2009East 2008-2009
West 2007-2008East 2007-2008
West 2006-2007East 2006-2007
West 2005-2006East 2005-2006
United B Grupa
2004-20052003-2004
2002-20032001-2002
2000-20011999-2000
1998-19991997-1998
1996-19971995-1996
North and South Groups
North 1995South 1995
North 1994South 1994
United B Grupa
1992-1993
1991-19921990-1991
1989-19901988-1989
1987-19881986-1987
1985-19861984-1985
North and South Groups
North 1984South 1984
North 1983South 1983
North 1982South 1982
North 1981South 1981
North 1980South 1980
North 1979South 1979
North 1978South 1978
North 1977South 1977
North 1976South 1976
North 1975South 1975
North 1974South 1974
North 1973South 1973
North 1972South 1972
North 1971South 1971
North 1970South 1970
North 1968South 1968
North 1967South 1967
North 1966South 1966
North 1965South 1965
North 1964South 1964
North 1963South 1963
United B Grupa
B Grupa 1961-1962
B Grupa 1960-1961
B Grupa 1959-1960
North and South Groups
North 1959South 1959
North 1958South 1958
North 1957South 1957
Regional Groups
Play-Off 1956Sofia 1956
NorthWest 1956NorthCenter 1956
NorthEast 1956SouthWest 1956
SouthCenter 1956SouthEast 1956
Play-Off 1955Sofia 1955
NorthWest 1955NorthEast 1955
SouthWest 1955SouthEast 1955
Play-Off 1954Sofia 1954
NorthWest 1954NorthEast 1954
SouthWest 1954SouthEast 1954
Sofia 1953
NorthWest 1953NorthEast 1953
SouthWest 1953SouthEast 1953
United B Grupa
B Grupa 1952
B Grupa 1951
North and South Groups
North 1950South 1950
1949-1950
1948-19491949 Interzonal
1949 NorthWest1949 NorthEast
1949 SouthEast1949 SouthCenter
1949 SouthWest1949 Sofia
1940 II
1939 II
1938 II
.

Prepared and maintained by Todor Krastev

todor1966@yahoo.com
Last updated: 1 Feb 2021
Facebook Todor Krastev

Quantcast