Football Bulgaria B Grupa (Vtora Liga) 2020/2021 Matches ordered by teams
Rankingptswondrwlstgfgag+-m
1. $Lokomotiv Sofia38122336:15+2117

Fri 07.08.20Hebar Pazardzhik1-1Pirin Blagoevgrad
Fri 07.08.20Ludogorets II Razgrad2-1Minyor Pernik
Sat 08.08.20Strumska Slava Radomi1-1Septemvri Sofia
Sat 08.08.20Dunav RuseNPVitosha Bistritsa
Sat 08.08.20Yantra Gabrovo1-0Kariana Erden
Sat 08.08.20Septemvri Simitli2-0Litex Lovech
Sat 08.08.20Sozopol1-1Dobrudzha Dobrich
Sat 08.08.20Sportist Svogue0-2Lokomotiv Sofia
Sat 08.08.20Lokomotiv Gorna Oryah1-1Neftohimik Burgas
Fri 14.08.20Minyor Pernik3-0Sportist Svogue
Sat 15.08.20Septemvri Sofia3-0Neftohimik Burgas
Sat 15.08.20Strumska Slava RadomiNPDunav Ruse
Sat 15.08.20Lokomotiv Sofia2-0Lokomotiv Gorna Oryah
Sat 15.08.20Dobrudzha Dobrich0-1Ludogorets II Razgrad
Sat 15.08.20Litex Lovech3-2Sozopol
Sat 15.08.20Kariana Erden3-0Septemvri Simitli
Sat 15.08.20Pirin Blagoevgrad4-1Yantra Gabrovo
Sat 15.08.20Vitosha Bistritsa0-0Hebar Pazardzhik
Wed 19.08.20Dunav RuseNPSeptemvri Sofia
Wed 19.08.20Hebar Pazardzhik3-0Strumska Slava Radomi
Wed 19.08.20Yantra Gabrovo2-1Vitosha Bistritsa
Wed 19.08.20Septemvri Simitli2-0Pirin Blagoevgrad
Wed 19.08.20Sozopol2-2Kariana Erden
Wed 19.08.20Ludogorets II Razgrad0-1Litex Lovech
Wed 19.08.20Sportist Svogue2-0Dobrudzha Dobrich
Wed 19.08.20Lokomotiv Gorna Oryah1-2Minyor Pernik
Wed 19.08.20Neftohimik Burgas0-1Lokomotiv Sofia
Sun 23.08.20Strumska Slava Radomi4-2Yantra Gabrovo
Sun 23.08.20Dunav RuseNPHebar Pazardzhik
Sun 23.08.20Minyor Pernik2-1Neftohimik Burgas
Sun 23.08.20Dobrudzha Dobrich2-0Lokomotiv Gorna Oryah
Sun 23.08.20Litex Lovech1-1Sportist Svogue
Sun 23.08.20Pirin Blagoevgrad4-1Sozopol
Sun 23.08.20Vitosha Bistritsa2-1Septemvri Simitli
Mon 24.08.20Kariana Erden2-1Ludogorets II Razgrad
Tue 25.08.20Septemvri Sofia2-5Lokomotiv Sofia
Fri 28.08.20Ludogorets II Razgrad3-2Pirin Blagoevgrad
Sat 29.08.20Hebar Pazardzhik5-2Septemvri Sofia
Sat 29.08.20Yantra GabrovoNPDunav Ruse
Sat 29.08.20Septemvri Simitli2-0Strumska Slava Radomi
Sat 29.08.20Sozopol0-0Vitosha Bistritsa
Sat 29.08.20Sportist Svogue1-2Kariana Erden
Sat 29.08.20Lokomotiv Gorna Oryah0-0Litex Lovech
Sat 29.08.20Neftohimik Burgas0-0Dobrudzha Dobrich
Mon 31.08.20Lokomotiv Sofia0-0Minyor Pernik
Thu 10.09.20Dobrudzha Dobrich0-3Lokomotiv Sofia
Sat 12.09.20Strumska Slava Radomi0-0Sozopol
Sat 12.09.20Dunav RuseNPSeptemvri Simitli
Sat 12.09.20Hebar Pazardzhik4-0Yantra Gabrovo
Sat 12.09.20Litex Lovech1-0Neftohimik Burgas
Sat 12.09.20Kariana Erden4-0Lokomotiv Gorna Oryah
Sat 12.09.20Pirin Blagoevgrad4-0Sportist Svogue
Sun 13.09.20Vitosha Bistritsa0-3Ludogorets II Razgrad
Mon 14.09.20Septemvri Sofia3-1Minyor Pernik
Sat 19.09.20Yantra Gabrovo0-2Septemvri Sofia
Sat 19.09.20Septemvri Simitli2-3Hebar Pazardzhik
Sat 19.09.20SozopolNPDunav Ruse
Sat 19.09.20Sportist Svogue1-1Vitosha Bistritsa
Sat 19.09.20Neftohimik Burgas0-4Kariana Erden
Sat 19.09.20Lokomotiv Sofia2-0Litex Lovech
Sun 20.09.20Minyor Pernik0-0Dobrudzha Dobrich
Mon 21.09.20Ludogorets II Razgrad4-1Strumska Slava Radomi
Mon 21.09.20Lokomotiv Gorna Oryah1-2Pirin Blagoevgrad
Fri 25.09.20Hebar Pazardzhik2-1Sozopol
Fri 25.09.20Kariana Erden3-2Lokomotiv Sofia
Fri 25.09.20Pirin Blagoevgrad4-0Neftohimik Burgas
Sat 26.09.20Septemvri Sofia1-0Dobrudzha Dobrich
Sat 26.09.20Strumska Slava Radomi3-1Sportist Svogue
Sat 26.09.20Dunav RuseNPLudogorets II Razgrad
Sat 26.09.20Yantra Gabrovo0-1Septemvri Simitli
Sat 26.09.20Vitosha Bistritsa0-1Lokomotiv Gorna Oryah
Sun 27.09.20Litex Lovech5-1Minyor Pernik
Sat 03.10.20Ludogorets II Razgrad3-2Hebar Pazardzhik
Sat 03.10.20Lokomotiv Sofia3-1Pirin Blagoevgrad
Sun 04.10.20Septemvri Simitli2-3Septemvri Sofia
Sun 04.10.20Sozopol1-0Yantra Gabrovo
Sun 04.10.20Sportist SvogueNPDunav Ruse
Sun 04.10.20Lokomotiv Gorna Oryah0-0Strumska Slava Radomi
Sun 04.10.20Minyor Pernik0-1Kariana Erden
Sun 04.10.20Dobrudzha Dobrich4-3Litex Lovech
Mon 05.10.20Neftohimik BurgasNPVitosha Bistritsa
Fri 16.10.20Pirin Blagoevgrad3-2Minyor Pernik
Sat 17.10.20Septemvri Sofia1-0Litex Lovech
Sat 17.10.20Strumska Slava Radomi1-0Neftohimik Burgas
Sat 17.10.20Dunav RuseNPLokomotiv Gorna Oryah
Sat 17.10.20Hebar Pazardzhik1-2Sportist Svogue
Sat 17.10.20Septemvri Simitli2-0Sozopol
Sat 17.10.20Kariana Erden2-2Dobrudzha Dobrich
Sat 17.10.20Vitosha BistritsaNPLokomotiv Sofia
Sun 18.10.20Yantra Gabrovo2-2Ludogorets II Razgrad
Fri 23.10.20Lokomotiv Gorna Oryah0-0Hebar Pazardzhik
Sun 25.10.20Sozopol0-0Septemvri Sofia
Sun 25.10.20Sportist Svogue1-0Yantra Gabrovo
Sun 25.10.20Neftohimik BurgasNPDunav Ruse
Sun 25.10.20Lokomotiv Sofia3-2Strumska Slava Radomi
Sun 25.10.20Minyor PernikNPVitosha Bistritsa
Sun 25.10.20Dobrudzha Dobrich0-2Pirin Blagoevgrad
Mon 26.10.20Ludogorets II Razgrad4-1Septemvri Simitli
Tue 27.10.20Litex Lovech1-2Kariana Erden
Sat 31.10.20Septemvri Sofia0-0Kariana Erden
Sat 31.10.20Strumska Slava Radomi1-0Minyor Pernik
Sat 31.10.20Dunav RuseNPLokomotiv Sofia
Sat 31.10.20Hebar Pazardzhik1-1Neftohimik Burgas
Sat 31.10.20Vitosha BistritsaNPDobrudzha Dobrich
Sun 01.11.20Yantra Gabrovo1-3Lokomotiv Gorna Oryah
Sun 01.11.20Septemvri Simitli0-1Sportist Svogue
Mon 02.11.20Sozopol3-2Ludogorets II Razgrad
Mon 02.11.20Pirin Blagoevgrad0-0Litex Lovech
Fri 06.11.20Lokomotiv Sofia1-3Hebar Pazardzhik
Sat 07.11.20Sportist Svogue1-0Sozopol
Sat 07.11.20Lokomotiv Gorna Oryah3-0Septemvri Simitli
Sat 07.11.20Minyor PernikNPDunav Ruse
Sat 07.11.20Litex LovechNPVitosha Bistritsa
Sun 08.11.20Neftohimik Burgas1-1Yantra Gabrovo
Sun 08.11.20Dobrudzha Dobrich2-0Strumska Slava Radomi
Mon 09.11.20Ludogorets II Razgrad2-0Septemvri Sofia
Mon 09.11.20Kariana Erden1-2Pirin Blagoevgrad
Fri 20.11.20Yantra Gabrovo1-1Lokomotiv Sofia
Fri 20.11.20Septemvri Simitli1-2Neftohimik Burgas
Sat 21.11.20Strumska Slava Radomi3-3Litex Lovech
Sat 21.11.20Dunav RuseNPDobrudzha Dobrich
Sat 21.11.20Hebar Pazardzhik2-0Minyor Pernik
Sat 21.11.20Sozopol3-3Lokomotiv Gorna Oryah
Sat 21.11.20Vitosha BistritsaNPKariana Erden
Mon 23.11.20Septemvri Sofia0-2Pirin Blagoevgrad
Tue 24.11.20Ludogorets II Razgrad1-1Sportist Svogue
Fri 27.11.20Lokomotiv Sofia2-0Septemvri Simitli
Sat 28.11.20Neftohimik Burgas0-1Sozopol
Sat 28.11.20Minyor Pernik2-0Yantra Gabrovo
Sat 28.11.20Litex LovechNPDunav Ruse
Sat 28.11.20Kariana Erden2-1Strumska Slava Radomi
Sat 28.11.20Pirin BlagoevgradNPVitosha Bistritsa
Sun 29.11.20Sportist Svogue5-1Septemvri Sofia
Sun 29.11.20Dobrudzha Dobrich2-1Hebar Pazardzhik
Tue 01.12.20Lokomotiv Gorna Oryah0-2Ludogorets II Razgrad
Fri 04.12.20Strumska Slava Radomi1-2Pirin Blagoevgrad0-1
Fri 04.12.20Septemvri Simitli3-0Minyor Pernik1-0
Sat 05.12.20Sozopol2-0Lokomotiv Sofia2-0
Sat 05.12.20Hebar Pazardzhik0-0Litex Lovech0-0
Sat 05.12.20Yantra Gabrovo2-1Dobrudzha Dobrich1-1
Sat 05.12.20Sportist Svogue3-0Lokomotiv Gorna Oryah1-0
Sat 05.12.20Septemvri SofiaNPVitosha Bistritsa
Sat 05.12.20Dunav RuseNPKariana Erden
Mon 07.12.20Ludogorets II Razgrad5-0Neftohimik Burgas2-0
Fri 11.12.20Kariana Erden0-3Hebar Pazardzhik
Fri 11.12.20Neftohimik Burgas2-4Sportist Svogue
Sat 12.12.20Lokomotiv Gorna Oryah0-2Septemvri Sofia
Sat 12.12.20Minyor Pernik0-2Sozopol
Sat 12.12.20Dobrudzha Dobrich0-2Septemvri Simitli
Sat 12.12.20Litex Lovech1-0Yantra Gabrovo
Sat 12.12.20Pirin BlagoevgradNPDunav Ruse
Sat 12.12.20Vitosha BistritsaNPStrumska Slava Radomi
Mon 14.12.20Lokomotiv Sofia3-1Ludogorets II Razgrad
Fri 12.02.21Pirin Blagoevgrad2-0Hebar Pazardzhik
Sat 13.02.21Neftohimik Burgas1-3Lokomotiv Gorna Oryah
Sat 13.02.21Dobrudzha Dobrich2-1Sozopol
Sat 13.02.21Litex Lovech1-1Septemvri Simitli
Sat 13.02.21Kariana Erden0-3Yantra Gabrovo
Sat 13.02.21Vitosha Bistritsa Dunav Ruse
Sat 13.02.21Septemvri Sofia0-0Strumska Slava Radomi
Mon 15.02.21Lokomotiv Sofia3-0Sportist Svogue
Tue 16.02.21Minyor Pernik0-0Ludogorets II Razgrad
Sat 20.02.21Dunav Ruse Strumska Slava Radomi
Sat 20.02.21Hebar Pazardzhik Vitosha Bistritsa
Sat 20.02.21Yantra Gabrovo Pirin Blagoevgrad
Sat 20.02.21Septemvri Simitli3-0Kariana Erden
Sat 20.02.21Sozopol Litex Lovech
Sat 20.02.21Ludogorets II Razgrad Dobrudzha Dobrich
Sat 20.02.21Sportist Svogue Minyor Pernik
Sat 20.02.21Lokomotiv Gorna Oryah Lokomotiv Sofia
Sat 20.02.21Neftohimik Burgas Septemvri Sofia
Sat 27.02.21Septemvri Sofia Dunav Ruse
Sat 27.02.21Strumska Slava Radomi Hebar Pazardzhik
Sat 27.02.21Lokomotiv Sofia Neftohimik Burgas
Sat 27.02.21Minyor Pernik Lokomotiv Gorna Oryah
Sat 27.02.21Dobrudzha Dobrich Sportist Svogue
Sat 27.02.21Litex Lovech Ludogorets II Razgrad
Sat 27.02.21Kariana Erden0-3Sozopol
Sat 27.02.21Pirin Blagoevgrad Septemvri Simitli
Sat 27.02.21Vitosha Bistritsa Yantra Gabrovo
Sat 06.03.21Hebar Pazardzhik Dunav Ruse
Sat 06.03.21Yantra Gabrovo Strumska Slava Radomi
Sat 06.03.21Septemvri Simitli Vitosha Bistritsa
Sat 06.03.21Sozopol Pirin Blagoevgrad
Sat 06.03.21Ludogorets II Razgrad0-3Kariana Erden
Sat 06.03.21Sportist Svogue Litex Lovech
Sat 06.03.21Lokomotiv Gorna Oryah Dobrudzha Dobrich
Sat 06.03.21Neftohimik Burgas Minyor Pernik
Sat 06.03.21Lokomotiv Sofia Septemvri Sofia
Wed 10.03.21Septemvri Sofia Hebar Pazardzhik
Wed 10.03.21Strumska Slava Radomi Septemvri Simitli
Wed 10.03.21Dunav Ruse Yantra Gabrovo
Wed 10.03.21Minyor Pernik Lokomotiv Sofia
Wed 10.03.21Dobrudzha Dobrich Neftohimik Burgas
Wed 10.03.21Litex Lovech Lokomotiv Gorna Oryah
Wed 10.03.21Kariana Erden0-3Sportist Svogue
Wed 10.03.21Pirin Blagoevgrad Ludogorets II Razgrad
Wed 10.03.21Vitosha Bistritsa Sozopol
Sat 13.03.21Yantra Gabrovo Hebar Pazardzhik
Sat 13.03.21Septemvri Simitli Dunav Ruse
Sat 13.03.21Sozopol Strumska Slava Radomi
Sat 13.03.21Ludogorets II Razgrad Vitosha Bistritsa
Sat 13.03.21Sportist Svogue Pirin Blagoevgrad
Sat 13.03.21Lokomotiv Gorna Oryah3-0Kariana Erden
Sat 13.03.21Neftohimik Burgas Litex Lovech
Sat 13.03.21Lokomotiv Sofia Dobrudzha Dobrich
Sat 13.03.21Minyor Pernik Septemvri Sofia
Sat 20.03.21Septemvri Sofia Yantra Gabrovo
Sat 20.03.21Strumska Slava Radomi Ludogorets II Razgrad
Sat 20.03.21Dunav Ruse Sozopol
Sat 20.03.21Hebar Pazardzhik Septemvri Simitli
Sat 20.03.21Dobrudzha Dobrich Minyor Pernik
Sat 20.03.21Litex Lovech Lokomotiv Sofia
Sat 20.03.21Kariana Erden0-3Neftohimik Burgas
Sat 20.03.21Pirin Blagoevgrad Lokomotiv Gorna Oryah
Sat 20.03.21Vitosha Bistritsa Sportist Svogue
Sat 03.04.21Septemvri Simitli Yantra Gabrovo
Sat 03.04.21Sozopol Hebar Pazardzhik
Sat 03.04.21Ludogorets II Razgrad Dunav Ruse
Sat 03.04.21Sportist Svogue Strumska Slava Radomi
Sat 03.04.21Lokomotiv Gorna Oryah Vitosha Bistritsa
Sat 03.04.21Neftohimik Burgas Pirin Blagoevgrad
Sat 03.04.21Lokomotiv Sofia3-0Kariana Erden
Sat 03.04.21Minyor Pernik Litex Lovech
Sat 03.04.21Dobrudzha Dobrich Septemvri Sofia
Sat 10.04.21Septemvri Sofia Septemvri Simitli
Sat 10.04.21Strumska Slava Radomi Lokomotiv Gorna Oryah
Sat 10.04.21Dunav Ruse Sportist Svogue
Sat 10.04.21Hebar Pazardzhik Ludogorets II Razgrad
Sat 10.04.21Yantra Gabrovo Sozopol
Sat 10.04.21Litex Lovech Dobrudzha Dobrich
Sat 10.04.21Kariana Erden0-3Minyor Pernik
Sat 10.04.21Pirin Blagoevgrad Lokomotiv Sofia
Sat 10.04.21Vitosha Bistritsa Neftohimik Burgas
Wed 14.04.21Sozopol Septemvri Simitli
Wed 14.04.21Ludogorets II Razgrad Yantra Gabrovo
Wed 14.04.21Sportist Svogue Hebar Pazardzhik
Wed 14.04.21Lokomotiv Gorna Oryah Dunav Ruse
Wed 14.04.21Neftohimik Burgas Strumska Slava Radomi
Wed 14.04.21Lokomotiv Sofia Vitosha Bistritsa
Wed 14.04.21Minyor Pernik Pirin Blagoevgrad
Wed 14.04.21Dobrudzha Dobrich3-0Kariana Erden
Wed 14.04.21Litex Lovech Septemvri Sofia
Sat 17.04.21Septemvri Sofia Sozopol
Sat 17.04.21Strumska Slava Radomi Lokomotiv Sofia
Sat 17.04.21Dunav Ruse Neftohimik Burgas
Sat 17.04.21Hebar Pazardzhik Lokomotiv Gorna Oryah
Sat 17.04.21Yantra Gabrovo Sportist Svogue
Sat 17.04.21Septemvri Simitli Ludogorets II Razgrad
Sat 17.04.21Kariana Erden0-3Litex Lovech
Sat 17.04.21Pirin Blagoevgrad Dobrudzha Dobrich
Sat 17.04.21Vitosha Bistritsa Minyor Pernik
Sat 24.04.21Ludogorets II Razgrad Sozopol
Sat 24.04.21Sportist Svogue Septemvri Simitli
Sat 24.04.21Lokomotiv Gorna Oryah Yantra Gabrovo
Sat 24.04.21Neftohimik Burgas Hebar Pazardzhik
Sat 24.04.21Lokomotiv Sofia Dunav Ruse
Sat 24.04.21Minyor Pernik Strumska Slava Radomi
Sat 24.04.21Dobrudzha Dobrich Vitosha Bistritsa
Sat 24.04.21Litex Lovech Pirin Blagoevgrad
Sat 24.04.21Kariana Erden0-3Septemvri Sofia
Sat 01.05.21Septemvri Sofia Ludogorets II Razgrad
Sat 01.05.21Strumska Slava Radomi Dobrudzha Dobrich
Sat 01.05.21Dunav Ruse Minyor Pernik
Sat 01.05.21Hebar Pazardzhik Lokomotiv Sofia
Sat 01.05.21Yantra Gabrovo Neftohimik Burgas
Sat 01.05.21Septemvri Simitli Lokomotiv Gorna Oryah
Sat 01.05.21Sozopol Sportist Svogue
Sat 01.05.21Pirin Blagoevgrad3-0Kariana Erden
Sat 01.05.21Vitosha Bistritsa Litex Lovech
Sat 08.05.21Sportist Svogue Ludogorets II Razgrad
Sat 08.05.21Lokomotiv Gorna Oryah Sozopol
Sat 08.05.21Neftohimik Burgas Septemvri Simitli
Sat 08.05.21Lokomotiv Sofia Yantra Gabrovo
Sat 08.05.21Minyor Pernik Hebar Pazardzhik
Sat 08.05.21Dobrudzha Dobrich Dunav Ruse
Sat 08.05.21Litex Lovech Strumska Slava Radomi
Sat 08.05.21Kariana ErdenNPVitosha Bistritsa
Sat 08.05.21Pirin Blagoevgrad Septemvri Sofia
Wed 12.05.21Septemvri Sofia Sportist Svogue
Wed 12.05.21Strumska Slava Radomi3-0Kariana Erden
Wed 12.05.21Dunav Ruse Litex Lovech
Wed 12.05.21Hebar Pazardzhik Dobrudzha Dobrich
Wed 12.05.21Yantra Gabrovo Minyor Pernik
Wed 12.05.21Septemvri Simitli Lokomotiv Sofia
Wed 12.05.21Sozopol Neftohimik Burgas
Wed 12.05.21Ludogorets II Razgrad Lokomotiv Gorna Oryah
Wed 12.05.21Vitosha Bistritsa Pirin Blagoevgrad
Sat 15.05.21Lokomotiv Gorna Oryah Sportist Svogue
Sat 15.05.21Neftohimik Burgas Ludogorets II Razgrad
Sat 15.05.21Lokomotiv Sofia Sozopol
Sat 15.05.21Minyor Pernik Septemvri Simitli
Sat 15.05.21Dobrudzha Dobrich Yantra Gabrovo
Sat 15.05.21Litex Lovech Hebar Pazardzhik
Sat 15.05.21Kariana ErdenNPDunav Ruse
Sat 15.05.21Pirin Blagoevgrad Strumska Slava Radomi
Sat 15.05.21Vitosha Bistritsa Septemvri Sofia
Sat 22.05.21Septemvri Sofia Lokomotiv Gorna Oryah
Sat 22.05.21Strumska Slava Radomi Vitosha Bistritsa
Sat 22.05.21Dunav Ruse Pirin Blagoevgrad
Sat 22.05.21Hebar Pazardzhik3-0Kariana Erden
Sat 22.05.21Yantra Gabrovo Litex Lovech
Sat 22.05.21Septemvri Simitli Dobrudzha Dobrich
Sat 22.05.21Sozopol Minyor Pernik
Sat 22.05.21Ludogorets II Razgrad Lokomotiv Sofia
Sat 22.05.21Sportist Svogue Neftohimik Burgas
Todor 66.com
Football Archive
Bulgaria Football index
B Grupa index
United B Grupa
Vtora Liga 2020-2021
Vtora Liga 2019-2020
Vtora Liga 2018-2019
Vtora Liga 2017-2018
Vtora Liga 2016-2017
2015-20162014-2015
2013-20142012-2013
West and East Groups
West 2011-2012East 2011-2012
West 2010-2011East 2010-2011
West 2009-2010East 2009-2010
West 2008-2009East 2008-2009
West 2007-2008East 2007-2008
West 2006-2007East 2006-2007
West 2005-2006East 2005-2006
United B Grupa
2004-20052003-2004
2002-20032001-2002
2000-20011999-2000
1998-19991997-1998
1996-19971995-1996
North and South Groups
North 1995South 1995
North 1994South 1994
United B Grupa
1992-1993
1991-19921990-1991
1989-19901988-1989
1987-19881986-1987
1985-19861984-1985
North and South Groups
North 1984South 1984
North 1983South 1983
North 1982South 1982
North 1981South 1981
North 1980South 1980
North 1979South 1979
North 1978South 1978
North 1977South 1977
North 1976South 1976
North 1975South 1975
North 1974South 1974
North 1973South 1973
North 1972South 1972
North 1971South 1971
North 1970South 1970
North 1968South 1968
North 1967South 1967
North 1966South 1966
North 1965South 1965
North 1964South 1964
North 1963South 1963
United B Grupa
B Grupa 1961-1962
B Grupa 1960-1961
B Grupa 1959-1960
North and South Groups
North 1959South 1959
North 1958South 1958
North 1957South 1957
Regional Groups
Play-Off 1956Sofia 1956
NorthWest 1956NorthCenter 1956
NorthEast 1956SouthWest 1956
SouthCenter 1956SouthEast 1956
Play-Off 1955Sofia 1955
NorthWest 1955NorthEast 1955
SouthWest 1955SouthEast 1955
Play-Off 1954Sofia 1954
NorthWest 1954NorthEast 1954
SouthWest 1954SouthEast 1954
Sofia 1953
NorthWest 1953NorthEast 1953
SouthWest 1953SouthEast 1953
United B Grupa
B Grupa 1952
B Grupa 1951
North and South Groups
North 1950South 1950
1949-1950
1948-19491949 Interzonal
1949 NorthWest1949 NorthEast
1949 SouthEast1949 SouthCenter
1949 SouthWest1949 Sofia
1940 II
1939 II
1938 II
.

Prepared and maintained by Todor Krastev

todor1966@yahoo.com
Last updated: 16 Feb 2021
Facebook Todor Krastev

Quantcast