Football Bulgaria North B RFG 1958/1959 - Winner Spartak Sofia
Final Rankingpwdlgfga
1. Spartak Sofia41193849:22
2. Dobrudzha Tolbuhin371731041:30
3. Etar Veliko Tarnovo36156946:32
4. Panayot Volov Kolarovgra341541146:28
5. Lokomotiv Gorna Oryahov341014629:19
6. Chavdar Byala Slatina331371040:36
7. Cherveno Zname Pavlikeni321281034:31
8. Botev Vratsa321110931:29
9. Septemvri Pleven311351237:24
10.Lokomotiv Dryanovo301341341:37
11.Benkovski Vidin301341334:40
12.Balkan Gabrovo291171236:39
13.Akademik Svistov281161328:29
14.Nikola Petrov G. Oryahov21851630:47
15.Dimitar Burkov Turgovist19831930:56
16.Cherno More Varna11512312:65
index Bulgarian Football 1958-1959
Spartak Sofia promoted to A RFG 1960.
Teams from 2nd to 8th to new formed united B RFG 1960.
Rest went to new formed Zones.
Before the start of second half Cherno More Varna merged with Botev Varna to form a new Cherno More Varna. All games of Cherno More were awarded walkovers.
TeamSparDimiLokoSeptPanaCherChavDobrBalkBenkBoteNikoLokoAkadCherEtar
Spartak Sofia--3:12:00:21:02:04:03:21:22:02:01:02:15:22:01:1
Dimitar Burkov Turgovist0:4--0:00:23:-0:11:01:22:05:21:34:00:20:02:11:1
Lokomotiv Gorna Oryahov1:11:0--2:11:13:-3:02:01:13:10:03:-2:11:10:00:0
Septemvri Pleven1:03:00:1--1:30:10:11:04:02:21:11:01:02:03:00:1
Panayot Volov Kolarovgra1:09:00:02:1--3:-2:11:32:10:11:03:-4:02:04:11:0
Cherno More Varna-:3-:30:2-:30:1---:31:0-:33:1-:35:4-:30:1-:31:2
Chavdar Byala Slatina2:12:10:02:21:01:0--3:04:13:12:01:13:12:02:23:0
Dobrudzha Tolbuhin1:02:03:11:02:03:-1:0--3:21:01:11:03:14:00:02:0
Balkan Gabrovo1:23:12:11:10:12:02:10:0--1:03:02:00:21:03:10:0
Benkovski Vidin1:11:01:00:02:13:-4:22:01:0--0:12:01:02:02:12:0
Botev Vratsa0:23:10:02:01:03:00:00:12:01:0--1:11:12:11:11:5
Nikola Petrov G. Oryahov0:2-:30:0-:32:2-5:04:01:03:-1:1--3:21:0-:32:0
Lokomotiv Dryanovo0:14:02:01:03:10:02:12:12:24:11:00:1--0:03:03:0
Akademik Svistov2:03:01:10:12:13:-0:00:10:03:10:12:03:0--1:02:0
Cherveno Zname Pavlikeni1:01:01:01:01:04:00:02:10:00:01:12:12:00:1--3:1
Etar Veliko Tarnovo0:13:00:02:10:03:-2:03:26:33:02:13:-4:01:03:2--
datetimeteam 1scoreteam 2HT
Round 1
08.08--:--Spartak Sofia3-1Dimitar Burkov Turgov
10.08--:--Benkovski Vidin1-0Balkan Gabrovo
10.08--:--Botev Vratsa0-1Dobrudzha Tolbuhin
10.08--:--Nikola Petrov G. Orya5-0Chavdar Byala Slatina
10.08--:--Lokomotiv Dryanovo0-0Cherno More Varna
10.08--:--Akademik Svistov2-1Panayot Volov Kolarov
10.08--:--Cherveno Zname Pavlik1-0Skobelev Pleven
10.08--:--Etar Veliko Tarnovo0-0Lokomotiv Gorna Oryah
Round 2
17.08--:--Lokomotiv Gorna Oryah1-0Dimitar Burkov Turgov
17.08--:--Skobelev Pleven0-1Etar Veliko Tarnovo
17.08--:--Panayot Volov Kolarov4-1Cherveno Zname Pavlik
17.08--:--Cherno More Varna0-1Akademik Svistov
17.08--:--Chavdar Byala Slatina3-1Lokomotiv Dryanovo
17.08--:--Dobrudzha Tolbuhin1-0Nikola Petrov G. Orya
17.08--:--Balkan Gabrovo3-0Botev Vratsa
17.08--:--Benkovski Vidin1-1Spartak Sofia
Round 3
24.08--:--Dimitar Burkov Turgov0-2Skobelev Pleven
24.08--:--Botev Vratsa1-0Benkovski Vidin
24.08--:--Nikola Petrov G. Orya1-0Balkan Gabrovo
24.08--:--Lokomotiv Dryanovo2-1Dobrudzha Tolbuhin
24.08--:--Akademik Svistov0-0Chavdar Byala Slatina
24.08--:--Cherveno Zname Pavlik4-0Cherno More Varna
24.08--:--Etar Veliko Tarnovo0-0Panayot Volov Kolarov
25.08--:--Spartak Sofia2-0Lokomotiv Gorna Oryah
Round 4
30.08--:--Cherno More Varna1-2Etar Veliko Tarnovo
31.08--:--Skobelev Pleven0-1Lokomotiv Gorna Oryah
31.08--:--Panayot Volov Kolarov9-0Dimitar Burkov Turgov
31.08--:--Chavdar Byala Slatina2-2Cherveno Zname Pavlik
31.08--:--Dobrudzha Tolbuhin4-0Akademik Svistov
31.08--:--Balkan Gabrovo0-2Lokomotiv Dryanovo
31.08--:--Benkovski Vidin2-0Nikola Petrov G. Orya
31.08--:--Botev Vratsa0-2Spartak Sofia
Round 5
06.09--:--Lokomotiv Gorna Oryah1-1Panayot Volov Kolarov
07.09--:--Dimitar Burkov Turgov0-1Cherno More Varna
07.09--:--Nikola Petrov G. Orya1-1Botev Vratsa
07.09--:--Lokomotiv Dryanovo4-1Benkovski Vidin
07.09--:--Akademik Svistov0-0Balkan Gabrovo
07.09--:--Cherveno Zname Pavlik2-1Dobrudzha Tolbuhin
07.09--:--Etar Veliko Tarnovo2-0Chavdar Byala Slatina
08.09--:--Spartak Sofia0-2Skobelev Pleven
Round 6
14.09--:--Panayot Volov Kolarov2-1Skobelev Pleven
14.09--:--Cherno More Varna0-2Lokomotiv Gorna Oryah
14.09--:--Chavdar Byala Slatina2-1Dimitar Burkov Turgov
14.09--:--Dobrudzha Tolbuhin2-0Etar Veliko Tarnovo
14.09--:--Balkan Gabrovo3-1Cherveno Zname Pavlik
14.09--:--Benkovski Vidin2-0Akademik Svistov
14.09--:--Botev Vratsa1-1Lokomotiv Dryanovo
14.09--:--Nikola Petrov G. Orya0-2Spartak Sofia
Round 7
27.09--:--Spartak Sofia1-0Panayot Volov Kolarov
27.09--:--Etar Veliko Tarnovo6-3Balkan Gabrovo
28.09--:--Dimitar Burkov Turgov1-2Dobrudzha Tolbuhin
28.09--:--Lokomotiv Gorna Oryah3-0Chavdar Byala Slatina
28.09--:--Skobelev Pleven0-1Cherno More Varna
28.09--:--Lokomotiv Dryanovo0-1Nikola Petrov G. Orya
28.09--:--Akademik Svistov0-1Botev Vratsa
28.09--:--Cherveno Zname Pavlik0-0Benkovski Vidin
Round 8
05.10--:--Cherno More Varna0-1Panayot Volov Kolarov
05.10--:--Chavdar Byala Slatina2-2Skobelev Pleven
05.10--:--Dobrudzha Tolbuhin3-1Lokomotiv Gorna Oryah
05.10--:--Balkan Gabrovo3-1Dimitar Burkov Turgov
05.10--:--Benkovski Vidin2-0Etar Veliko Tarnovo
05.10--:--Nikola Petrov G. Orya1-0Akademik Svistov
05.10--:--Lokomotiv Dryanovo0-1Spartak Sofia
12.10--:--Spartak Sofia2-0Cherno More Varna
Round 9
12.10--:--Dimitar Burkov Turgov5-2Benkovski Vidin
12.10--:--Lokomotiv Gorna Oryah1-1Balkan Gabrovo
12.10--:--Skobelev Pleven1-0Dobrudzha Tolbuhin
12.10--:--Panayot Volov Kolarov2-1Chavdar Byala Slatina
12.10--:--Akademik Svistov3-0Lokomotiv Dryanovo
12.10--:--Cherveno Zname Pavlik2-1Nikola Petrov G. Orya
12.10--:--Etar Veliko Tarnovo2-1Botev Vratsa
19.10--:--Chavdar Byala Slatina1-0Cherno More Varna
Round 10
19.10--:--Dobrudzha Tolbuhin2-0Panayot Volov Kolarov
19.10--:--Balkan Gabrovo1-1Skobelev Pleven
19.10--:--Benkovski Vidin1-0Lokomotiv Gorna Oryah
19.10--:--Botev Vratsa3-1Dimitar Burkov Turgov
19.10--:--Nikola Petrov G. Orya2-0Etar Veliko Tarnovo
19.10--:--Lokomotiv Dryanovo3-0Cherveno Zname Pavlik
19.10--:--Akademik Svistov2-0Spartak Sofia
26.10--:--Spartak Sofia4-0Chavdar Byala Slatina
Round 11
26.10--:--Botev Vratsa1-1Cherveno Zname Pavlik
01.11--:--Skobelev Pleven2-2Benkovski Vidin
01.11--:--Cherno More Varna1-0Dobrudzha Tolbuhin
02.11--:--Dimitar Burkov Turgov4-0Nikola Petrov G. Orya
02.11--:--Lokomotiv Gorna Oryah0-0Botev Vratsa
02.11--:--Panayot Volov Kolarov2-1Balkan Gabrovo
02.11--:--Cherveno Zname Pavlik0-1Akademik Svistov
02.11--:--Etar Veliko Tarnovo4-0Lokomotiv Dryanovo
Round 12
09.11--:--Dobrudzha Tolbuhin1-0Chavdar Byala Slatina
09.11--:--Balkan Gabrovo2-0Cherno More Varna
09.11--:--Benkovski Vidin2-1Panayot Volov Kolarov
09.11--:--Botev Vratsa2-0Skobelev Pleven
09.11--:--Nikola Petrov G. Orya0-0Lokomotiv Gorna Oryah
09.11--:--Lokomotiv Dryanovo4-0Dimitar Burkov Turgov
09.11--:--Akademik Svistov2-0Etar Veliko Tarnovo
09.11--:--Cherveno Zname Pavlik1-0Spartak Sofia
Round 13
16.11--:--Spartak Sofia3-2Dobrudzha Tolbuhin
16.11--:--Dimitar Burkov Turgov0-0Akademik Svistov
16.11--:--Lokomotiv Gorna Oryah2-1Lokomotiv Dryanovo
16.11--:--Skobelev Pleven1-0Nikola Petrov G. Orya
16.11--:--Panayot Volov Kolarov1-0Botev Vratsa
16.11--:--Cherno More Varna3-1Benkovski Vidin
16.11--:--Chavdar Byala Slatina4-1Balkan Gabrovo
16.11--:--Etar Veliko Tarnovo3-2Cherveno Zname Pavlik
Round 14
23.11--:--Balkan Gabrovo0-0Dobrudzha Tolbuhin
23.11--:--Benkovski Vidin4-2Chavdar Byala Slatina
23.11--:--Botev Vratsa3-0Cherno More Varna
23.11--:--Nikola Petrov G. Orya2-2Panayot Volov Kolarov
23.11--:--Lokomotiv Dryanovo1-0Skobelev Pleven
23.11--:--Akademik Svistov1-1Lokomotiv Gorna Oryah
23.11--:--Cherveno Zname Pavlik1-0Dimitar Burkov Turgov
23.11--:--Etar Veliko Tarnovo0-1Spartak Sofia
Round 15
30.11--:--Spartak Sofia1-2Balkan Gabrovo
30.11--:--Dimitar Burkov Turgov1-1Etar Veliko Tarnovo
30.11--:--Lokomotiv Gorna Oryah0-0Cherveno Zname Pavlik
30.11--:--Skobelev Pleven2-0Akademik Svistov
30.11--:--Panayot Volov Kolarov4-0Lokomotiv Dryanovo
30.11--:--Chavdar Byala Slatina2-0Botev Vratsa
30.11--:--Dobrudzha Tolbuhin1-0Benkovski Vidin
01.12--:--Cherno More Varna5-4Nikola Petrov G. Orya
Autumn Rankingpwdlgfga
1. Spartak Sofia21101423:11
2. Panayot Volov Kolarovgra1983430:14
3. Dobrudzha Tolbuhin1991521:11
4. Lokomotiv Gorna Oryahov1757313:10
5. Etar Veliko Tarnovo1773521:17
6. Benkovski Vidin1773521:20
7. Akademik Svistov1664512:12
8. Cherveno Zname Pavlikeni1664518:19
9. Balkan Gabrovo1454620:21
10.Botev Vratsa1454614:15
11.Lokomotiv Dryanovo1462719:21
12.Septemvri Pleven1353714:14
13.Nikola Petrov G. Oryahov1353718:20
14.Chavdar Byala Slatina1353719:28
15.Cherno More Varna1151912:23
16.Dimitar Burkov Turgovist6221115:34
grid
datetimeteam 1scoreteam 2HT
Round 16
21.03--:--Cherno More Varna0-3Lokomotiv Dryanovo
22.03--:--Dimitar Burkov Turgov0-4Spartak Sofia0-3
22.03--:--Lokomotiv Gorna Oryah0-0Etar Veliko Tarnovo
22.03--:--Septemvri Pleven3-0Cherveno Zname Pavlik2-0
22.03--:--Panayot Volov Kolarov2-0Akademik Svistov0-0
22.03--:--Chavdar Byala Slatina1-1Nikola Petrov G. Orya
22.03--:--Dobrudzha Tolbuhin1-1Botev Vratsa
22.03--:--Balkan Gabrovo1-0Benkovski Vidin
Round 17
29.03--:--Dimitar Burkov Turgov0-0Lokomotiv Gorna Oryah
29.03--:--Botev Vratsa2-0Balkan Gabrovo
29.03--:--Nikola Petrov G. Orya4-0Dobrudzha Tolbuhin2-0
29.03--:--Lokomotiv Dryanovo2-1Chavdar Byala Slatina1-0
29.03--:--Cherveno Zname Pavlik1-0Panayot Volov Kolarov
29.03--:--Etar Veliko Tarnovo2-1Septemvri Pleven1-0
29.03--:--Akademik Svistov3-0Cherno More Varna
30.0316:30Spartak Sofia2-0Benkovski Vidin
Round 18
04.04--:--Septemvri Pleven3-0Dimitar Burkov Turgov
05.04--:--Panayot Volov Kolarov1-0Etar Veliko Tarnovo
05.04--:--Chavdar Byala Slatina2-0Akademik Svistov
05.04--:--Dobrudzha Tolbuhin3-1Lokomotiv Dryanovo
05.04--:--Balkan Gabrovo2-0Nikola Petrov G. Orya
05.04--:--Benkovski Vidin0-1Botev Vratsa
04.04--:--Cherno More Varna0-3Cherveno Zname Pavlik
--.04--:--Lokomotiv Gorna Oryah0-1Spartak Sofia
Round 19
11.04--:--Nikola Petrov G. Orya3-0Benkovski Vidin
interrupted after 63' with score 1-1.
12.04--:--Spartak Sofia2-0Botev Vratsa0-0
12.04--:--Lokomotiv Gorna Oryah2-1Septemvri Pleven1-0
12.04--:--Lokomotiv Dryanovo2-2Balkan Gabrovo0-1
12.04--:--Akademik Svistov0-1Dobrudzha Tolbuhin
12.04--:--Cherveno Zname Pavlik0-0Chavdar Byala Slatina0-0
12.04--:--Dimitar Burkov Turgov3-0Panayot Volov Kolarov
interrupted after 85' with score 2-0.
12.04--:--Etar Veliko Tarnovo3-0Cherno More Varna
Round 20
18.04--:--Septemvri Pleven1-0Spartak Sofia0-0
19.04--:--Panayot Volov Kolarov0-0Lokomotiv Gorna Oryah0-0
19.04--:--Chavdar Byala Slatina3-0Etar Veliko Tarnovo2-0
19.04--:--Balkan Gabrovo1-0Akademik Svistov0-0
19.04--:--Benkovski Vidin1-0Lokomotiv Dryanovo0-0
19.04--:--Botev Vratsa1-1Nikola Petrov G. Orya
18.04--:--Cherno More Varna0-3Dimitar Burkov Turgov
--.04--:--Dobrudzha Tolbuhin0-0Cherveno Zname Pavlik
Round 21
26.04--:--Dimitar Burkov Turgov1-0Chavdar Byala Slatina1-0
26.04--:--Septemvri Pleven1-3Panayot Volov Kolarov0-1
26.04--:--Akademik Svistov3-1Benkovski Vidin
26.04--:--Etar Veliko Tarnovo3-2Dobrudzha Tolbuhin0-0
26.04--:--Lokomotiv Gorna Oryah3-0Cherno More Varna
--.04--:--Cherveno Zname Pavlik0-0Balkan Gabrovo
--.04--:--Lokomotiv Dryanovo1-0Botev Vratsa
27.04--:--Spartak Sofia1-1Nikola Petrov G. Orya
Round 22
03.05--:--Panayot Volov Kolarov1-0Spartak Sofia0-0
03.05--:--Chavdar Byala Slatina0-0Lokomotiv Gorna Oryah0-0
03.05--:--Dobrudzha Tolbuhin2-0Dimitar Burkov Turgov1-0
03.05--:--Balkan Gabrovo0-0Etar Veliko Tarnovo0-0
03.05--:--Benkovski Vidin2-1Cherveno Zname Pavlik1-0
03.05--:--Botev Vratsa2-1Akademik Svistov0-0
03.05--:--Nikola Petrov G. Orya3-2Lokomotiv Dryanovo
03.05--:--Cherno More Varna0-3Septemvri Pleven
Round 23
10.0517:30Spartak Sofia2-1Lokomotiv Dryanovo1-1
10.05--:--Dimitar Burkov Turgov2-0Balkan Gabrovo1-0
10.05--:--Lokomotiv Gorna Oryah2-0Dobrudzha Tolbuhin1-0
10.05--:--Septemvri Pleven0-1Chavdar Byala Slatina0-1
10.05--:--Akademik Svistov2-0Nikola Petrov G. Orya1-0
10.05--:--Cherveno Zname Pavlik1-1Botev Vratsa0-1
10.05--:--Etar Veliko Tarnovo3-0Benkovski Vidin1-0
10.05--:--Panayot Volov Kolarov3-0Cherno More Varna
Nikola Petrov G. Oryahovitsa merged with Lokomotiv to form new Lokomotiv.
All games of Nikola Petrov from this moment were awarded walkovers.
Round 24
16.05--:--Cherno More Varna0-3Spartak Sofia
17.05--:--Chavdar Byala Slatina1-0Panayot Volov Kolarov0-0
17.05--:--Dobrudzha Tolbuhin1-0Septemvri Pleven1-0
17.05--:--Balkan Gabrovo2-1Lokomotiv Gorna Oryah1-0
17.05--:--Benkovski Vidin1-0Dimitar Burkov Turgov1-0
17.05--:--Botev Vratsa1-5Etar Veliko Tarnovo1-2
17.05--:--Lokomotiv Dryanovo0-0Akademik Svistov0-0
17.05--:--Nikola Petrov G. Orya0-3Cherveno Zname Pavlik
Round 25
24.05--:--Spartak Sofia5-2Akademik Svistov
24.05--:--Dimitar Burkov Turgov1-3Botev Vratsa1-2
24.05--:--Lokomotiv Gorna Oryah3-1Benkovski Vidin2-0
24.05--:--Septemvri Pleven4-0Balkan Gabrovo1-0
24.05--:--Panayot Volov Kolarov1-3Dobrudzha Tolbuhin1-1
24.05--:--Cherveno Zname Pavlik2-0Lokomotiv Dryanovo2-0
24.05--:--Cherno More Varna0-3Chavdar Byala Slatina
24.05--:--Etar Veliko Tarnovo3-0Nikola Petrov G. Orya
Round 26
31.05--:--Balkan Gabrovo0-1Panayot Volov Kolarov0-0
31.05--:--Benkovski Vidin0-0Septemvri Pleven0-0
31.05--:--Botev Vratsa0-0Lokomotiv Gorna Oryah0-0
31.05--:--Lokomotiv Dryanovo3-0Etar Veliko Tarnovo3-0
31.05--:--Akademik Svistov1-0Cherveno Zname Pavlik1-0
31.05--:--Dobrudzha Tolbuhin3-0Cherno More Varna
31.05--:--Nikola Petrov G. Orya0-3Dimitar Burkov Turgov
05.07--:--Chavdar Byala Slatina2-1Spartak Sofia2-0
Round 27
06.06--:--Cherno More Varna0-3Balkan Gabrovo
07.06--:--Spartak Sofia2-0Cherveno Zname Pavlik
07.06--:--Dimitar Burkov Turgov0-2Lokomotiv Dryanovo
07.06--:--Septemvri Pleven1-1Botev Vratsa
07.06--:--Panayot Volov Kolarov0-1Benkovski Vidin
07.06--:--Chavdar Byala Slatina3-0Dobrudzha Tolbuhin
07.06--:--Etar Veliko Tarnovo1-0Akademik Svistov
07.06--:--Lokomotiv Gorna Oryah3-0Nikola Petrov G. Orya
Round 28
14.06--:--Dobrudzha Tolbuhin1-0Spartak Sofia
14.06--:--Balkan Gabrovo2-1Chavdar Byala Slatina
14.06--:--Botev Vratsa1-0Panayot Volov Kolarov
14.06--:--Lokomotiv Dryanovo2-0Lokomotiv Gorna Oryah
14.06--:--Akademik Svistov3-0Dimitar Burkov Turgov
14.06--:--Cherveno Zname Pavlik3-1Etar Veliko Tarnovo
14.06--:--Benkovski Vidin3-0Cherno More Varna
14.06--:--Nikola Petrov G. Orya0-3Septemvri Pleven
Round 29
21.06--:--Spartak Sofia1-1Etar Veliko Tarnovo0-1
21.06--:--Dimitar Burkov Turgov2-1Cherveno Zname Pavlik2-1
21.06--:--Lokomotiv Gorna Oryah1-1Akademik Svistov0-0
21.06--:--Septemvri Pleven1-0Lokomotiv Dryanovo0-0
21.06--:--Chavdar Byala Slatina3-1Benkovski Vidin1-0
21.06--:--Dobrudzha Tolbuhin3-2Balkan Gabrovo2-2
21.06--:--Cherno More Varna0-3Botev Vratsa
21.06--:--Panayot Volov Kolarov3-0Nikola Petrov G. Orya
Round 30
28.06--:--Balkan Gabrovo1-2Spartak Sofia1-1
28.06--:--Etar Veliko Tarnovo3-0Dimitar Burkov Turgov1-0
28.06--:--Benkovski Vidin2-0Dobrudzha Tolbuhin1-0
28.06--:--Botev Vratsa0-0Chavdar Byala Slatina0-0
28.06--:--Lokomotiv Dryanovo3-1Panayot Volov Kolarov1-1
28.06--:--Akademik Svistov0-1Septemvri Pleven0-1
28.06--:--Cherveno Zname Pavlik1-0Lokomotiv Gorna Oryah1-0
28.06--:--Nikola Petrov G. OryaNPCherno More Varna
Spring Rankingpwdlgfga
1. Chavdar Byala Slatina2084321:8
2. Spartak Sofia2092426:11
3. Etar Veliko Tarnovo1983425:15
4. Septemvri Pleven1882523:10
5. Botev Vratsa1866317:14
6. Dobrudzha Tolbuhin1882520:19
7. Lokomotiv Gorna Oryahov1757316:9
8. Lokomotiv Dryanovo1672622:16
9. Cherveno Zname Pavlikeni1664516:12
10.Panayot Volov Kolarovgra1571716:14
11.Balkan Gabrovo1563616:18
12.Dimitar Burkov Turgovist1361815:22
13.Benkovski Vidin1361813:20
14.Akademik Svistov1252816:17
15.Nikola Petrov G. Oryahov832912:27
16.Cherno More Varna000140:42
All Cherno More's and last 6 Nikola Petrov's awarded walk overs.
Todor 66.com
Football Archive
Bulgaria Football index
B Grupa index
1962
1961
1960
North 1959
South 1959
North 1958
South 1958
Sofia 1956
NorthWest 1956
NorthCenter 1956
NorthEast 1956
SouthWest 1956
SouthCenter 1956
SouthEast 1956
Sofia 1955
NorthWest 1955
NorthEast 1955
SouthWest 1955
SouthEast 1955
Sofia 1954
NorthWest 1954
NorthEast 1954
SouthWest 1955
SouthEast 1954
Sofia 1953
NorthWest 1953
NorthEast 1953
SouthWest 1953
SouthEast 1953
1952
1951
North 1950
South 1950
.

Prepared and maintained by Todor Krastev

todor1966@yahoo.com
Last updated: 1 Feb 2021
Facebook Todor Krastev

Quantcast