Football Bulgaria NorthEast V grupa (Level III) 1992-1993 - Winner Lokomotiv Mezdra
Final Rankingp_w__d__l_gfgag+-
1.Lokomotiv Mezdra45205572:20+52
2.Levski Lom44196585:25+60
3.Storgozia Pleven36156945:32+13
4.Chavdar Byala Slatina35147963:23+40
5.Miziya Knezha331451159:47+12
6.Lokomotiv Dryanovo321361150:37+13
7.Kom Berkovitsa321361149:46+3
8.Levski Lyaskovets291171244:41+3
9.Botev Rogozen281161344:68-24
10.Levski Future271151448:38+10
11.Gigant s.Belene271311640:53-13
12.Chumerna Elena271071331:46-15
13.Minyor Chiprovtsi261061440:54-14
14.Rakovski Sevlievo251051539:43-4
15.Pavlikeni23951633:75-42
16.Iskar Roman11432313:107-94
index Bulgarian Football 1992-1993
Lokomotiv Mezdra, Levski Lom and Storgozia Pleven were poromted to B grupa North 1994.
SouthWest V grupa was desbaned (razturena). Teams were transfered to Vratsa and Pleven Zones.
Chavdar Byala Slatina, Miziya Knezha, Kom Berkovitsa, Botev Rogozen, Minyor Chiprovtsi, Iskar Roman were transfered to Zona Vratsa 1993-1994.
Lokomotiv Dryanovo, Levski Lyaskovets, Levski Future, Gigant s.Belene, Chumerna Elena, Rakovski Sevlievo, Pavlikeni were transfered to Zona Pleven 1993-1994.
TeamKomLokoPavlIskaChumMiziGigaBoteLevsMinyChavStorLevsLevsRakoLoko
Kom Berkovitsa---- 0:0 5:1 4:- 1:0 6:1 4:2 4:0 1:14:22:11:01:02:04:13:3
Lokomotiv Dryanovo4:2----2:0 8:-3:1 0:03:1 5:01:0 3:01:1 3:02:5 2:02:1 1:3
Pavlikeni1:1 1:2----2:1 1:02:1 2:13:1 2:03:1 3:31:2 1:00:0 2:00:2
Iskar Roman2:00:0 -:3----1:0 1:61:0 1:50:0 0:30:2 1:7-:5 1:102:0 0:6
Chumerna Elena1:0 1:01:1 2:0----4:2 2:11:1 2:11:0 1:01:2 2:21:1 1:10:0
Miziya Knezha5:02:1 7:02:0 2:3----5:1 3:23:0 3:11:0 2:31:1 2:03:2 3:1
Gigant s.Belene3:1 1:03:- 6:02:1 2:0----3:0 1:03:0 1:01:0 0:22:0 1:01:2
Botev Rogozen2:11:1 5:21:0 2:23:0 2:1----2:1 6:51:0 0:03:2 1:12:0 0:3
Levski Lyaskovets0:0 1:02:0 3:-1:0 0:04:1 4:1----4:0 1:16:0 2:33:1 3:01:0
Minyor Chiprovtsi 1:01:1 4:03:0 3:-1:1 4:12:0 2:1----1:0 0:11:1 2:10:0 1:1
Chavdar Byala Slatina 4:0 2:16:1 5:-6:0 7:05:0 3:11:1 5:0----1:0 4:11:0 3:00:0
Storgozia Pleven 4:13:0 6:12:0 0:11:1 4:01:1 4:10:0 1:0----1:1 1:01:0 1:0
Levski Lom 3:0 3:-3:114:03:- 2:00:010:03:1 3:12:0 5:0----4:0-2:0
Levski Future 0:15:1 2:03:- 2:12:0 2:04:0 2:23:1 1:11:0 0:1----1:2 4:0
Rakovski Sevlievo 0:0 1:27:0 2:02:1-3:0 3:15:0 1:02:1 0:02:2 3:2----0:1
Lokomotiv Mezdra 4:01:0 5:16:0 4:01:0 6:12:0 5:06:0 1:12:0 2:03:- 2:0----

Round 1

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 15.08.92Lokomotiv Dryanovo4-2Kom Berkovitsa
Sat 15.08.92Pavlikeni0-2Lokomotiv Mezdra
Sat 15.08.92Iskar Roman2-0Rakovski Sevlievo
Sat 15.08.92Chumerna Elena1-1Levski Future
Sat 15.08.92Miziya Knezha1-1Levski Lom
Sat 15.08.92Gigant s.Belene1-0Storgozia Pleven
Sat 15.08.92Botev Rogozen1-0Chavdar Byala Slatina
Sat 15.08.92Levski Lyaskovets4-0Minyor Chiprovtsi
Ranking

Round 2

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 22.08.92Kom Berkovitsa4-2Minyor Chiprovtsi
Sat 22.08.92Lokomotiv Dryanovo2-0Pavlikeni
Sat 22.08.92Chavdar Byala Slatina1-1Levski Lyaskovets
Sat 22.08.92Storgozia Pleven1-1Botev Rogozen
Sat 22.08.92Levski Lom0-0Gigant s.Belene
Sat 22.08.92Levski Future2-0Miziya Knezha
Sat 22.08.92Rakovski Sevlievo2-1Chumerna Elena
Sat 22.08.92Lokomotiv Mezdra6-0Iskar Roman
Ranking

Round 3

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 29.08.92Pavlikeni1-1Kom Berkovitsa
Sat 29.08.92Iskar Roman0-0Lokomotiv Dryanovo
Sat 29.08.92Chumerna Elena0-0Lokomotiv Mezdra
Sat 29.08.92Miziya Knezha3-2Rakovski Sevlievo
Sat 29.08.92Gigant s.Belene2-0Levski Future
Sat 29.08.92Botev Rogozen3-2Levski Lom
Sat 29.08.92Levski Lyaskovets6-0Storgozia Pleven
Sat 29.08.92Minyor Chiprovtsi1-0Chavdar Byala Slatina
Ranking

Round 4

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 05.09.92Kom Berkovitsa2-1Chavdar Byala Slatina
Sat 05.09.92Lokomotiv Dryanovo3-1Chumerna Elena
Sat 05.09.92Pavlikeni2-1Iskar Roman
Sat 05.09.92Storgozia Pleven0-0Minyor Chiprovtsi
Sat 05.09.92Levski Lom3-1Levski Lyaskovets
Sat 05.09.92Levski Future4-0Botev Rogozen
Sat 05.09.92Rakovski Sevlievo3-0Gigant s.Belene
Sat 05.09.92Lokomotiv Mezdra1-0Miziya Knezha
Ranking

Round 5

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 12.09.92Iskar Roman2-0Kom Berkovitsa
Sat 12.09.92Chumerna Elena1-1Pavlikeni
Sat 12.09.92Miziya Knezha2-1Lokomotiv Dryanovo
Sat 12.09.92Gigant s.Belene1-2Lokomotiv Mezdra
Sat 12.09.92Botev Rogozen2-0Rakovski Sevlievo
Sat 12.09.92Minyor Chiprovtsi1-1Levski Lom
Sat 12.09.92Chavdar Byala Slatina1-0Storgozia Pleven
Sun 13.09.92Levski Lyaskovets3-1Levski Future
Ranking

Round 6

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 19.09.92Kom Berkovitsa1-0Storgozia Pleven
Sat 19.09.92Lokomotiv Dryanovo3-1Gigant s.Belene
Sat 19.09.92Pavlikeni2-1Miziya Knezha
Sat 19.09.92Iskar Roman1-0Chumerna Elena
Sat 19.09.92Levski Lom2-0Chavdar Byala Slatina
Sat 19.09.92Levski Future3-1Minyor Chiprovtsi
Sat 19.09.92Rakovski Sevlievo5-0Levski Lyaskovets
Sat 19.09.92Lokomotiv Mezdra2-0Botev Rogozen
Ranking

Round 7

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 26.09.92Chumerna Elena1-0Kom Berkovitsa
Sat 26.09.92Miziya Knezha2-0Iskar Roman
Sat 26.09.92Gigant s.Belene3-0Pavlikeni
Sat 26.09.92Botev Rogozen1-1Lokomotiv Dryanovo
Sat 26.09.92Levski Lyaskovets1-0Lokomotiv Mezdra
Sat 26.09.92Minyor Chiprovtsi0-0Rakovski Sevlievo
Sat 26.09.92Chavdar Byala Slatina1-0Levski Future
Sat 26.09.92Storgozia Pleven1-1Levski Lom
Ranking

Round 8

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 03.10.92Kom Berkovitsa1-0Levski Lom
Sat 03.10.92Lokomotiv Dryanovo1-0Levski Lyaskovets
Sat 03.10.92Pavlikeni3-1Botev Rogozen
Sat 03.10.92Iskar Roman1-0Gigant s.Belene
Sat 03.10.92Chumerna Elena4-2Miziya Knezha
Sat 03.10.92Levski Future1-0Storgozia Pleven
Sat 03.10.92Rakovski Sevlievo2-1Chavdar Byala Slatina
Sat 03.10.92Lokomotiv Mezdra6-0Minyor Chiprovtsi
Ranking

Round 9

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 10.10.92Miziya Knezha5-0Kom Berkovitsa
Sat 10.10.92Gigant s.Belene2-1Chumerna Elena
Sat 10.10.92Botev Rogozen1-0Iskar Roman
Sat 10.10.92Levski Lyaskovets2-0Pavlikeni
Sat 10.10.92Minyor Chiprovtsi1-1Lokomotiv Dryanovo
Sat 10.10.92Chavdar Byala Slatina0-0Lokomotiv Mezdra
Sat 10.10.92Storgozia Pleven1-0Rakovski Sevlievo
Sat 10.10.92Levski Lom4-0Levski Future
Ranking

Round 10

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 17.10.92Kom Berkovitsa2-0Levski Future
Sat 17.10.92Lokomotiv Dryanovo1-1Chavdar Byala Slatina
Sat 17.10.92Pavlikeni3-1Minyor Chiprovtsi
Sat 17.10.92Iskar Roman0-0Levski Lyaskovets
Sat 17.10.92Chumerna Elena1-1Botev Rogozen
Sat 17.10.92Miziya Knezha5-1Gigant s.Belene
Sat 17.10.92Rakovski Sevlievo2-2Levski Lom
Sat 17.10.92Lokomotiv Mezdra2-0Storgozia Pleven
Ranking

Round 11

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 24.10.92Gigant s.Belene3-1Kom Berkovitsa
Sat 24.10.92Botev Rogozen3-0Miziya Knezha
Sat 24.10.92Levski Lyaskovets1-0Chumerna Elena
Sat 24.10.92Minyor Chiprovtsi3-0Iskar Roman
Sat 24.10.92Chavdar Byala Slatina6-1Pavlikeni
Sat 24.10.92Storgozia Pleven3-0Lokomotiv Dryanovo
Sat 24.10.92Levski Lom2-0Lokomotiv Mezdra
Sat 24.10.92Levski Future1-2Rakovski Sevlievo
Ranking

Round 12

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 31.10.92Kom Berkovitsa4-1Rakovski Sevlievo
Sat 31.10.92Lokomotiv Dryanovo2-5Levski Lom
Sat 31.10.92Pavlikeni1-2Storgozia Pleven
Sat 31.10.92Iskar Roman0-2Chavdar Byala Slatina
Sat 31.10.92Chumerna Elena1-0Minyor Chiprovtsi
Sat 31.10.92Miziya Knezha3-0Levski Lyaskovets
Sat 31.10.92Gigant s.Belene3-0Botev Rogozen
Sat 31.10.92Lokomotiv Mezdra3-0Levski Future
Ranking

Round 13

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Wed 11.11.92Botev Rogozen2-1Kom Berkovitsa
Wed 11.11.92Levski Lyaskovets4-1Gigant s.Belene
Wed 11.11.92Minyor Chiprovtsi1-1Miziya Knezha
Wed 11.11.92Chavdar Byala Slatina6-0Chumerna Elena
Wed 11.11.92Storgozia Pleven2-0Iskar Roman
Wed 11.11.92Levski Lom3-1Pavlikeni
Wed 11.11.92Levski Future5-1Lokomotiv Dryanovo
Wed 11.11.92Rakovski Sevlievo0-1Lokomotiv Mezdra
Ranking

Round 14

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 21.11.92Kom Berkovitsa3-3Lokomotiv Mezdra
Sat 21.11.92Lokomotiv Dryanovo2-1Rakovski Sevlievo
Sat 21.11.92Pavlikeni0-0Levski Future
Sat 21.11.92Iskar Roman5-0Levski Lom
Sat 21.11.92Chumerna Elena1-2Storgozia Pleven
Sat 21.11.92Miziya Knezha1-0Chavdar Byala Slatina
Sat 21.11.92Gigant s.Belene3-0Minyor Chiprovtsi
Sat 21.11.92Botev Rogozen2-1Levski Lyaskovets
Ranking

Round 15

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 28.11.92Levski Lyaskovets0-0Kom Berkovitsa
Sat 28.11.92Minyor Chiprovtsi2-0Botev Rogozen
Sat 28.11.92Chavdar Byala Slatina5-0Gigant s.Belene
Sat 28.11.92Storgozia Pleven1-1Miziya Knezha
Sat 28.11.92Levski Lom3-0Chumerna Elena
Sat 28.11.92Levski Future3-0Iskar Roman
Sat 28.11.92Rakovski Sevlievo7-0Pavlikeni
Sat 28.11.92Lokomotiv Mezdra1-0Lokomotiv Dryanovo
Ranking

Round 16

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 27.02.93Kom Berkovitsa0-0Lokomotiv Dryanovo
Sat 27.02.93Minyor Chiprovtsi2-1Levski Lyaskovets
Sat 27.02.93Chavdar Byala Slatina3-1Botev Rogozen
Sat 27.02.93Storgozia Pleven4-0Gigant s.Belene
Sat 27.02.93Levski Lom2-0Miziya Knezha
Sat 27.02.93Levski Future2-1Chumerna Elena
Sat 27.02.93Rakovski Sevlievo2-0Iskar Roman
Tue 02.03.93Lokomotiv Mezdra5-1Pavlikeni
Ranking

Round 17

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 06.03.93Pavlikeni1-2Lokomotiv Dryanovo
Sat 06.03.93Iskar Roman0-6Lokomotiv Mezdra
Sat 06.03.93Chumerna Elena1-1Rakovski Sevlievo
Sat 06.03.93Miziya Knezha2-0Levski Future
Sat 06.03.93Gigant s.Belene0-2Levski Lom
Sat 06.03.93Botev Rogozen0-0Storgozia Pleven
Sat 06.03.93Levski Lyaskovets1-1Chavdar Byala Slatina
Sat 06.03.93Minyor Chiprovtsi1-0Kom Berkovitsa
Ranking

Round 18

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 13.03.93Kom Berkovitsa5-1Pavlikeni
Sat 13.03.93Lokomotiv Dryanovo8-0Iskar Roman
Sat 13.03.93Chavdar Byala Slatina5-0Minyor Chiprovtsi
Sat 13.03.93Levski Lom10-0Botev Rogozen
Sat 13.03.93Levski Future2-0Gigant s.Belene
Sat 13.03.93Rakovski Sevlievo Miziya Knezha
Sat 13.03.93Lokomotiv Mezdra4-0Chumerna Elena
Tue 16.03.93Storgozia Pleven4-1Levski Lyaskovets
Ranking

Round 19

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 20.03.93Iskar Roman3-0Pavlikeni
Sat 20.03.93Chumerna Elena1-0Lokomotiv Dryanovo
Sat 20.03.93Miziya Knezha3-1Lokomotiv Mezdra
Sat 20.03.93Gigant s.Belene1-0Rakovski Sevlievo
Sat 20.03.93Botev Rogozen1-1Levski Future
Sat 20.03.93Levski Lyaskovets2-3Levski Lom
Sat 20.03.93Minyor Chiprovtsi0-1Storgozia Pleven
Sat 20.03.93Chavdar Byala Slatina4-0Kom Berkovitsa
Ranking

Round 20

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 27.03.93Kom Berkovitsa4-0Iskar Roman
Sat 27.03.93Lokomotiv Dryanovo0-0Miziya Knezha
Sat 27.03.93Pavlikeni1-0Chumerna Elena
Sat 27.03.93Storgozia Pleven1-0Chavdar Byala Slatina
Sat 27.03.93Levski Lom3-1Minyor Chiprovtsi
Sat 27.03.93Rakovski Sevlievo3-1Botev Rogozen
Sat 27.03.93Lokomotiv Mezdra6-1Gigant s.Belene
Sun 28.03.93Levski Future2-2Levski Lyaskovets
Ranking

Round 21

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 03.04.93Chumerna Elena2-0Iskar Roman
Sat 03.04.93Miziya Knezha7-0Pavlikeni
Sat 03.04.93Gigant s.Belene1-0Lokomotiv Dryanovo
Sat 03.04.93Botev Rogozen0-3Lokomotiv Mezdra
Sat 03.04.93Levski Lyaskovets3-0Rakovski Sevlievo
Sat 03.04.93Minyor Chiprovtsi2-1Levski Future
Sat 03.04.93Chavdar Byala Slatina4-1Levski Lom
Sat 03.04.93Storgozia Pleven4-1Kom Berkovitsa
Ranking

Round 22

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sun 11.04.93Kom Berkovitsa1-0Chumerna Elena
Sun 11.04.93Lokomotiv Dryanovo5-0Botev Rogozen
Sun 11.04.93Pavlikeni2-1Gigant s.Belene
Sun 11.04.93Iskar Roman1-6Miziya Knezha
Sun 11.04.93Levski Lom5-0Storgozia Pleven
Sun 11.04.93Levski Future1-1Chavdar Byala Slatina
Sun 11.04.93Rakovski Sevlievo1-0Minyor Chiprovtsi
Sun 11.04.93Lokomotiv Mezdra5-0Levski Lyaskovets
Ranking

Round 23

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 17.04.93Miziya Knezha2-3Chumerna Elena
Sat 17.04.93Gigant s.Belene6-0Iskar Roman
Sat 17.04.93Botev Rogozen5-2Pavlikeni
Sat 17.04.93Levski Lyaskovets1-0Lokomotiv Dryanovo
Sat 17.04.93Minyor Chiprovtsi1-1Lokomotiv Mezdra
Sat 17.04.93Chavdar Byala Slatina3-0Rakovski Sevlievo
Sat 17.04.93Storgozia Pleven1-0Levski Future
Sat 17.04.93Levski Lom3-0Kom Berkovitsa
Ranking

Round 24

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 24.04.93Kom Berkovitsa6-1Miziya Knezha
Sat 24.04.93Lokomotiv Dryanovo3-0Minyor Chiprovtsi
Sat 24.04.93Pavlikeni2-0Levski Lyaskovets
Sat 24.04.93Iskar Roman1-5Botev Rogozen
Sat 24.04.93Chumerna Elena2-1Gigant s.Belene
Sat 24.04.93Levski Future0-1Levski Lom
Sat 24.04.93Rakovski Sevlievo0-0Storgozia Pleven
Sat 24.04.93Lokomotiv Mezdra1-1Chavdar Byala Slatina
Ranking

Round 25

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sun 02.05.93Gigant s.Belene2-0Miziya Knezha
Sun 02.05.93Botev Rogozen2-2Chumerna Elena
Sun 02.05.93Levski Lyaskovets3-0Iskar Roman
Sun 02.05.93Minyor Chiprovtsi4-0Pavlikeni
Sun 02.05.93Chavdar Byala Slatina2-1Lokomotiv Dryanovo
Sun 02.05.93Storgozia Pleven1-0Lokomotiv Mezdra
Sun 02.05.93Levski Lom Rakovski Sevlievo
Sun 02.05.93Levski Future0-1Kom Berkovitsa
Ranking

Round 26

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 08.05.93Kom Berkovitsa4-2Gigant s.Belene
Sat 08.05.93Lokomotiv Dryanovo3-0Storgozia Pleven
Sat 08.05.93Pavlikeni3-3Chavdar Byala Slatina
Sat 08.05.93Iskar Roman0-3Minyor Chiprovtsi
Sat 08.05.93Chumerna Elena2-1Levski Lyaskovets
Sat 08.05.93Miziya Knezha3-2Botev Rogozen
Sat 08.05.93Rakovski Sevlievo3-2Levski Future
Sat 08.05.93Lokomotiv Mezdra2-0Levski Lom
Ranking

Round 27

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 15.05.93Botev Rogozen2-1Gigant s.Belene
Sat 15.05.93Levski Lyaskovets0-0Miziya Knezha
Sat 15.05.93Minyor Chiprovtsi3-0Chumerna Elena
Sat 15.05.93Chavdar Byala Slatina5-0Iskar Roman
Sat 15.05.93Storgozia Pleven6-1Pavlikeni
Sat 15.05.93Levski Lom3-0Lokomotiv Dryanovo
Sat 15.05.93Levski Future4-0Lokomotiv Mezdra
Sat 15.05.93Rakovski Sevlievo0-0Kom Berkovitsa
Ranking

Round 28

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 22.05.93Kom Berkovitsa4-0Botev Rogozen
Sat 22.05.93Lokomotiv Dryanovo2-0Levski Future
Sat 22.05.93Pavlikeni1-0Levski Lom
Sat 22.05.93Iskar Roman1-7Storgozia Pleven
Sat 22.05.93Chumerna Elena1-0Chavdar Byala Slatina
Sat 22.05.93Miziya Knezha3-1Minyor Chiprovtsi
Sat 22.05.93Gigant s.Belene1-0Levski Lyaskovets
Sat 22.05.93Lokomotiv Mezdra2-0Rakovski Sevlievo
Ranking

Round 29

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 29.05.93Levski Lyaskovets4-1Botev Rogozen
Sat 29.05.93Minyor Chiprovtsi4-1Gigant s.Belene
Sat 29.05.93Chavdar Byala Slatina7-0Miziya Knezha
Sat 29.05.93Storgozia Pleven0-1Chumerna Elena
Sat 29.05.93Levski Lom14-0Iskar Roman
Sat 29.05.93Levski Future2-0Pavlikeni
Sat 29.05.93Rakovski Sevlievo1-2Lokomotiv Dryanovo
Sat 29.05.93Lokomotiv Mezdra4-0Kom Berkovitsa
Ranking

Round 30

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 05.06.93Kom Berkovitsa1-1Levski Lyaskovets
Sat 05.06.93Lokomotiv Dryanovo1-3Lokomotiv Mezdra
Sat 05.06.93Pavlikeni2-0Rakovski Sevlievo
Sat 05.06.93Iskar Roman1-10Levski Future
Sat 05.06.93Chumerna Elena2-2Levski Lom
Sat 05.06.93Miziya Knezha2-3Storgozia Pleven
Sat 05.06.93Gigant s.Belene1-0Chavdar Byala Slatina
Sat 05.06.93Botev Rogozen6-5Minyor Chiprovtsi
Ranking
Todor 66.com
Football Archive
Bulgaria Football index
V grupa index
NorthWest V grupa index
V grupa NorthWest 2019-2020
V grupa NorthWest 2006-2007
-----------
V grupa NorthWest 1995-1996
V grupa NorthWest 1994-1995
V Zonal grupa Vratsa 1993-1994
V Zonal grupa Pleven 1993-1994
V grupa NorthWest 1992-1993
V grupa NorthWest 1991-1992
V grupa NorthWest 1990-1991
V grupa NorthWest 1989-1990
V grupa NorthWest 1986-1987
V grupa NorthWest 1988-1989
V grupa NorthWest 1986-1987
V grupa NorthWest 1985-1986
V grupa NorthWest 1984-1985
V grupa NorthWest 1983-1984
Zones
Zona NorthWest 1961-1962
Zona NorthWest 1960-1961
Zona NorthWest 1959-1960
.

Prepared and maintained by Todor Krastev

todor1966@yahoo.com
Last updated: 4 Feb 2021
Facebook Todor Krastev

Quantcast