Football Bulgaria SouthWest V grupa (Level III) 1990-1991 - Winner Rilski Sportist Samokov
Final Rankingp_w__d__l_gfgag+-
1.Minyor Pernik80262496:13+83
2.Vihren Sandanski581911248:25+23
3.Metalurg Pernik57176947:31+16
4.Chepinets Velingrad521641249:39+10
5.Botev Ihtiman521641241:36+5
6.Kremikovtsi491541343:38+5
7.Minyor Bobov Dol491541341:45-4
8.Pirinski Minyor Brezhani491541236:41-5
9.Himik Dupnitsa481531447:32+15
10.Septemvri Simitli461441454:44+10
11.Mesta Hadzhidimovo451431550:52-2
12.Sportist Svoge451431544:50-6
13.Bankya441351342:32+10
14.Novi Iskar441281246:44+2
15.NSA Sofia29922028:72-44
16.Velbazhd Sp. Kyustendil27832025:62-37
-.Balkan Botevgrad512296:84-78
-.Peshtera92335:10-5
index Bulgarian Football 1994-1995
Minyor Pernik promoted to B grupa 1995-1996.
NSA Sofia and Velbazhd Sp. Kyustendil were relegated. Balkan Botevgrad and Peshtera were disqualified.
Minyor Bobov dol renamed to Bobov Dol.
TeamPiriMestBalkPeshBankBoteNoviChepVihrKremNSAMinyVelbHimiMetaSporMinySept
Pirinski Minyor Brezhani---- ----1:02:13:04:03:22:02:14:00:40:0
Mesta Hadzhidimovo2:1--1:0 2:2-5:13:22:1-2:2-2:0-3:02:42:41:2
Balkan Botevgrad0:1-----0:10:31:1-2:0-1:4-0:60:31:20:30:0
Peshtera-- --- 3:0 - - - - -
Bankya3:0-1:0 --4:2-2:0-0:0-0:03:01:00:12:0-3:0
Botev Ihtiman2:13:1-----4:2-2:0-3:02:02:13:01:1-1:0-
Novi Iskar1:1-2:0 1:13:0--2:1-1:08:00:03:01:1-0:0-3:0
Chepinets Velingrad3:11:0--2:14:0---2:06:12:12:02:0-1:1-0:1-
Vihren Sandanski1:0-2:0 2:0-1:0---2:16:04:1-2:0-4:0-2:1
Kremikovtsi2:03:23:0--2:0-2:0---3:0-2:1-3:0-0:0-
NSA Sofia-1:21:0 1:2-0:2-0:2---3:2-2:1-3:1-2:1
Minyor Bobov Dol-2:1---1:0-3:0-1:1---2:0-1:3-0:32:0
Velbazhd Sp. Kyustendil--3:0 1:0-0:0-1:0-3:0---1:0-2:0-1:1
Himik Dupnitsa-2:0---3:0-0:0-2:1-0:14:0--1:05:01:0-
Metalurg Pernik0:0-5:1 2:1-5:1-0:0-2:03:01:0---3:2-2:0
Sportist Svoge-0:0---1:1-2:4-2:04:00:1-1:0---0:1-
Minyor Pernik--6:0 3:1-3:2-1:02:04:0-3:0-5:0---5:1
Septemvri Simitli-3:0---0:1-2:01:20:1-4:0-1:0-4:12:1--

Round 1

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
01..Mesta Hadzhidimovo2-1Pirinski Minyor Brezh
01..Balkan Botevgrad0-0Septemvri Simitli
01..Peshtera Minyor Pernik
01..Bankya2-0Sportist Svoge
01..Botev Ihtiman1-1Metalurg Pernik
01..Novi Iskar1-1Himik Dupnitsa
01..Chepinets Velingrad2-0Velbazhd Sp. Kyustend
01..Vihren Sandanski4-1Minyor Bobov Dol
01..Kremikovtsi3-0NSA Sofia
Ranking

Round 2

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
02..Pirinski Minyor Brezh3-0NSA Sofia
02..Mesta Hadzhidimovo1-0Balkan Botevgrad
02..Minyor Bobov Dol1-1Kremikovtsi
02..Velbazhd Sp. Kyustend1-0Vihren Sandanski
02..Himik Dupnitsa0-0Chepinets Velingrad
02..Metalurg Pernik5-1Novi Iskar
02..Sportist Svoge1-1Botev Ihtiman
02..Minyor Pernik3-1Bankya
02..Septemvri Simitli Peshtera
Ranking

Round 3

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
03..Balkan Botevgrad0-1Pirinski Minyor Brezh
03..Peshtera Mesta Hadzhidimovo
03..Bankya3-0Septemvri Simitli
03..Botev Ihtiman1-0Minyor Pernik
03..Novi Iskar0-0Sportist Svoge
03..Chepinets Velingrad1-1Metalurg Pernik
03..Vihren Sandanski2-0Himik Dupnitsa
03..Kremikovtsi2-1Velbazhd Sp. Kyustend
03..NSA Sofia3-2Minyor Bobov Dol
Ranking

Round 4

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
04..Pirinski Minyor Brezh4-0Minyor Bobov Dol
04..Mesta Hadzhidimovo2-2Bankya
04..Balkan Botevgrad Peshtera
04..Velbazhd Sp. Kyustend3-0NSA Sofia
04..Himik Dupnitsa2-1Kremikovtsi
04..Metalurg Pernik0-0Vihren Sandanski
04..Sportist Svoge2-4Chepinets Velingrad
04..Minyor Pernik3-2Novi Iskar
04..Septemvri Simitli0-1Botev Ihtiman
Ranking

Round 5

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
05..Peshtera Pirinski Minyor Brezh
05..Bankya1-0Balkan Botevgrad
05..Botev Ihtiman3-1Mesta Hadzhidimovo
05..Novi Iskar3-0Septemvri Simitli
05..Chepinets Velingrad0-1Minyor Pernik
05..Vihren Sandanski4-0Sportist Svoge
05..Kremikovtsi3-0Metalurg Pernik
05..NSA Sofia2-1Himik Dupnitsa
05..Minyor Bobov Dol2-0Velbazhd Sp. Kyustend
Ranking

Round 6

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
06..Pirinski Minyor Brezh3-2Velbazhd Sp. Kyustend
06..Mesta Hadzhidimovo5-1Novi Iskar
06..Balkan Botevgrad0-1Botev Ihtiman
06..Peshtera Bankya
06..Himik Dupnitsa0-1Minyor Bobov Dol
06..Metalurg Pernik2-0NSA Sofia
06..Sportist Svoge2-0Kremikovtsi
06..Minyor Pernik1-0Vihren Sandanski
06..Septemvri Simitli2-0Chepinets Velingrad
Ranking

Round 7

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
07..Bankya3-0Pirinski Minyor Brezh
07..Botev Ihtiman Peshtera
07..Novi Iskar2-0Balkan Botevgrad
07..Chepinets Velingrad1-0Mesta Hadzhidimovo
07..Vihren Sandanski2-1Septemvri Simitli
07..Kremikovtsi0-0Minyor Pernik
07..NSA Sofia3-1Sportist Svoge
07..Minyor Bobov Dol1-3Metalurg Pernik
07..Velbazhd Sp. Kyustend1-0Himik Dupnitsa
Ranking

Round 8

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
08..Pirinski Minyor Brezh2-0Himik Dupnitsa
08..Mesta Hadzhidimovo2-1Vihren Sandanski
08..Balkan Botevgrad1-1Chepinets Velingrad
08..Peshtera3-0Novi Iskar
08..Bankya4-2Botev Ihtiman
08..Metalurg Pernik1-0Velbazhd Sp. Kyustend
08..Sportist Svoge0-1Minyor Bobov Dol
08..Minyor Pernik4-0NSA Sofia
08..Septemvri Simitli0-1Kremikovtsi
Ranking

Round 9

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
09..Botev Ihtiman2-1Pirinski Minyor Brezh
09..Novi Iskar1-1Bankya
09..Chepinets Velingrad Peshtera
09..Vihren Sandanski2-0Balkan Botevgrad
09..Kremikovtsi3-2Mesta Hadzhidimovo
09..NSA Sofia2-1Septemvri Simitli
09..Minyor Bobov Dol0-3Minyor Pernik
09..Velbazhd Sp. Kyustend2-0Sportist Svoge
09..Himik Dupnitsa1-0Metalurg Pernik
Ranking

Round 10

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
10..Pirinski Minyor Brezh2-1Metalurg Pernik
10..Mesta Hadzhidimovo2-2NSA Sofia
10..Balkan Botevgrad2-0Kremikovtsi
10..Peshtera Vihren Sandanski
10..Bankya2-0Chepinets Velingrad
10..Botev Ihtiman4-2Novi Iskar
10..Sportist Svoge1-0Himik Dupnitsa
10..Minyor Pernik3-0Velbazhd Sp. Kyustend
10..Septemvri Simitli4-0Minyor Bobov Dol
Ranking

Round 11

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
11..Novi Iskar1-1Pirinski Minyor Brezh
11..Chepinets Velingrad4-0Botev Ihtiman
11..Vihren Sandanski2-0Bankya
11..Kremikovtsi Peshtera
11..NSA Sofia1-0Balkan Botevgrad
11..Minyor Bobov Dol2-1Mesta Hadzhidimovo
11..Velbazhd Sp. Kyustend1-1Septemvri Simitli
11..Himik Dupnitsa1-0Minyor Pernik
11..Metalurg Pernik3-2Sportist Svoge
Ranking

Round 12

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
12..Pirinski Minyor Brezh4-0Sportist Svoge
12..Mesta Hadzhidimovo2-0Velbazhd Sp. Kyustend
12..Balkan Botevgrad1-4Minyor Bobov Dol
12..Peshtera NSA Sofia
12..Bankya0-0Kremikovtsi
12..Botev Ihtiman2-0Vihren Sandanski
12..Novi Iskar2-1Chepinets Velingrad
12..Minyor Pernik5-0Metalurg Pernik
12..Septemvri Simitli1-0Himik Dupnitsa
Ranking

Round 13

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
13..Chepinets Velingrad3-1Pirinski Minyor Brezh
13..Vihren Sandanski1-0Novi Iskar
13..Kremikovtsi2-0Botev Ihtiman
13..NSA Sofia1-2Bankya
13..Minyor Bobov Dol Peshtera
13..Velbazhd Sp. Kyustend3-0Balkan Botevgrad
13..Himik Dupnitsa2-0Mesta Hadzhidimovo
13..Metalurg Pernik2-0Septemvri Simitli
13..Sportist Svoge0-1Minyor Pernik
Ranking

Round 14

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
14..Pirinski Minyor Brezh0-4Minyor Pernik
14..Mesta Hadzhidimovo3-0Metalurg Pernik
14..Balkan Botevgrad0-6Himik Dupnitsa
14..Peshtera Velbazhd Sp. Kyustend
14..Bankya0-0Minyor Bobov Dol
14..Botev Ihtiman3-0NSA Sofia
14..Novi Iskar1-0Kremikovtsi
14..Chepinets Velingrad2-0Vihren Sandanski
14..Septemvri Simitli4-1Sportist Svoge
Ranking

Round 15

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
15..95Vihren Sandanski1-0Pirinski Minyor Brezh
15..95Kremikovtsi2-0Chepinets Velingrad
15..95NSA Sofia0-2Novi Iskar
15..95Minyor Bobov Dol1-0Botev Ihtiman
15..95Velbazhd Sp. Kyustend1-0Bankya
15..95Himik Dupnitsa Peshtera
15..95Metalurg Pernik5-1Balkan Botevgrad
15..95Sportist Svoge0-0Mesta Hadzhidimovo
15..95Minyor Pernik5-1Septemvri Simitli
Ranking

Round 16

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
16..95Pirinski Minyor Brezh0-0Septemvri Simitli
16..95Mesta Hadzhidimovo2-4Minyor Pernik
16..95Balkan Botevgrad1-2Sportist Svoge
16..95Peshtera Metalurg Pernik
16..95Bankya1-0Himik Dupnitsa
16..95Botev Ihtiman2-1Velbazhd Sp. Kyustend
16..95Novi Iskar0-0Minyor Bobov Dol
16..95Chepinets Velingrad2-1NSA Sofia
16..95Vihren Sandanski2-1Kremikovtsi
Ranking

Round 17

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
17..95Kremikovtsi2-0Pirinski Minyor Brezh
17..95NSA Sofia0-2Vihren Sandanski
17..95Minyor Bobov Dol3-0Chepinets Velingrad
17..95Velbazhd Sp. Kyustend0-0Novi Iskar
17..95Himik Dupnitsa3-0Botev Ihtiman
17..95Metalurg Pernik2-1Bankya
17..95Sportist Svoge Peshtera
17..95Minyor Pernik6-0Balkan Botevgrad
17..95Septemvri Simitli3-0Mesta Hadzhidimovo
Ranking
Minyor Bobov dol renamed to Bobov Dol.

Round 18

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sun 26.02.95Pirinski Minyor Brezh2-0Mesta Hadzhidimovo
Sun 26.02.95NSA Sofia3-0Kremikovtsi
Sun 26.02.95Bobov Dol1-0Vihren Sandanski
Sun 26.02.95Velbazhd Sp. Kyustend0-2Chepinets Velingrad
Sun 26.02.95Himik Dupnitsa3-1Novi Iskar
Sun 26.02.95Metalurg Pernik1-0Botev Ihtiman
Sun 26.02.95Sportist Svoge2-0Bankya
Sun 26.02.95Septemvri Simitli7-0Balkan Botevgrad
Ranking

Round 19

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sun 05.03.95Bankya0-2Minyor Pernik
Sun 05.03.95Botev Ihtiman0-1Sportist Svoge
Sun 05.03.95Novi Iskar0-0Metalurg Pernik
Sun 05.03.95Chepinets Velingrad2-1Himik Dupnitsa
Sun 05.03.95Vihren Sandanski3-1Velbazhd Sp. Kyustend
Sun 05.03.95Kremikovtsi3-1Bobov Dol
Sun 05.03.95NSA Sofia1-0Pirinski Minyor Brezh
Balkan Botevgrad Mesta Hadzhidimovo
Ranking

Round 20

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sun 12.03.95Pirinski Minyor Brezh3-0Balkan Botevgrad
Sun 12.03.95Bobov Dol4-1NSA Sofia
Sun 12.03.95Velbazhd Sp. Kyustend2-2Kremikovtsi
Sun 12.03.95Himik Dupnitsa2-0Vihren Sandanski
Sun 12.03.95Metalurg Pernik2-0Chepinets Velingrad
Sun 12.03.95Sportist Svoge1-0Novi Iskar
Sun 12.03.95Minyor Pernik3-0Botev Ihtiman
Sun 12.03.95Septemvri Simitli2-0Bankya
Ranking

Round 21

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sun 19.03.95Bankya2-1Mesta Hadzhidimovo
Sun 19.03.95Botev Ihtiman2-2Septemvri Simitli
Sun 19.03.95Novi Iskar0-4Minyor Pernik
interupted with score 0-1.
Sun 19.03.95Chepinets Velingrad2-0Sportist Svoge
Sun 19.03.95Vihren Sandanski1-0Metalurg Pernik
Sun 19.03.95Kremikovtsi0-1Himik Dupnitsa
Sun 19.03.95Bobov Dol2-1Pirinski Minyor Brezh
NSA Sofia Velbazhd Sp. Kyustend
Ranking

Round 22

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sun 26.03.95Mesta Hadzhidimovo1-0Botev Ihtiman
Sun 26.03.95Balkan Botevgrad0-3Bankya
Sun 26.03.95Velbazhd Sp. Kyustend1-0Bobov Dol
Sun 26.03.95Himik Dupnitsa3-0NSA Sofia
Sun 26.03.95Metalurg Pernik2-1Kremikovtsi
Sun 26.03.95Sportist Svoge1-0Vihren Sandanski
Sun 26.03.95Minyor Pernik4-0Chepinets Velingrad
Sun 26.03.95Septemvri Simitli2-0Novi Iskar
Ranking

Round 23

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sun 02.04.95Botev Ihtiman3-0Balkan Botevgrad
Sun 02.04.95Novi Iskar3-1Mesta Hadzhidimovo
Sun 02.04.95Chepinets Velingrad2-0Septemvri Simitli
Sun 02.04.95Vihren Sandanski1-0Minyor Pernik
Sun 02.04.95Kremikovtsi3-0Sportist Svoge
Sun 02.04.95NSA Sofia2-0Metalurg Pernik
Sun 02.04.95Bobov Dol1-0Himik Dupnitsa
Sun 02.04.95Velbazhd Sp. Kyustend0-1Pirinski Minyor Brezh
Ranking

Round 24

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sun 09.04.95Pirinski Minyor Brezh Bankya
Sun 09.04.95Mesta Hadzhidimovo3-2Chepinets Velingrad
Sun 09.04.95Balkan Botevgrad0-3Novi Iskar
Sun 09.04.95Himik Dupnitsa4-0Velbazhd Sp. Kyustend
Sun 09.04.95Metalurg Pernik3-0Bobov Dol
Sun 09.04.95Sportist Svoge4-0NSA Sofia
Sun 09.04.95Minyor Pernik2-0Kremikovtsi
Sun 09.04.95Septemvri Simitli1-2Vihren Sandanski
Ranking

Round 25

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Wed 22.03.95Bobov Dol2-1Sportist Svoge
Sun 16.04.95Botev Ihtiman1-0Bankya
Sun 16.04.95Chepinets Velingrad3-0Balkan Botevgrad
Sun 16.04.95Vihren Sandanski2-0Mesta Hadzhidimovo
Sun 16.04.95Kremikovtsi3-2Septemvri Simitli
Sun 16.04.95NSA Sofia0-2Minyor Pernik
Sun 16.04.95Velbazhd Sp. Kyustend1-4Metalurg Pernik
Sun 16.04.95Himik Dupnitsa1-1Pirinski Minyor Brezh
Ranking

Round 26

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Wed 29.03.95Septemvri Simitli6-0NSA Sofia
Sun 23.04.95Pirinski Minyor Brezh Botev Ihtiman
Sun 23.04.95Mesta Hadzhidimovo Kremikovtsi
Sun 23.04.95Balkan Botevgrad Vihren Sandanski
Sun 23.04.95Bankya Novi Iskar
Sun 23.04.95Metalurg Pernik Himik Dupnitsa
Sun 23.04.95Sportist Svoge Velbazhd Sp. Kyustend
Sun 23.04.95Minyor Pernik Bobov Dol
Ranking

Round 27

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Wed 05.04.95Himik Dupnitsa5-0Sportist Svoge
Sun 30.04.95Novi Iskar3-0Botev Ihtiman
Sun 30.04.95Chepinets Velingrad2-1Bankya
Sun 30.04.95Kremikovtsi3-0Balkan Botevgrad
Sun 30.04.95NSA Sofia1-2Mesta Hadzhidimovo
Sun 30.04.95Bobov Dol2-0Septemvri Simitli
Sun 30.04.95Velbazhd Sp. Kyustend Minyor Pernik
Sun 30.04.95Metalurg Pernik0-0Pirinski Minyor Brezh
Ranking

Round 28

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sun 07.05.95Pirinski Minyor Brezh Novi Iskar
Sun 07.05.95Mesta Hadzhidimovo Bobov Dol
Sun 07.05.95Balkan Botevgrad NSA Sofia
Sun 07.05.95Bankya Vihren Sandanski
Sun 07.05.95Botev Ihtiman Chepinets Velingrad
Sun 07.05.95Sportist Svoge Metalurg Pernik
Sun 07.05.95Minyor Pernik Himik Dupnitsa
Sun 07.05.95Septemvri Simitli Velbazhd Sp. Kyustend
Ranking

Round 29

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Wed 10.05.95Chepinets Velingrad1-1Novi Iskar
Wed 10.05.95Vihren Sandanski2-1Botev Ihtiman
Wed 10.05.95Kremikovtsi1-0Bankya
Wed 10.05.95Bobov Dol3-0Balkan Botevgrad
Wed 10.05.95Velbazhd Sp. Kyustend0-2Mesta Hadzhidimovo
Wed 10.05.95Himik Dupnitsa6-1Septemvri Simitli
Wed 10.05.95Sportist Svoge2-0Pirinski Minyor Brezh
--- --.0-.95Metalurg Pernik Minyor Pernik
Ranking

Round 30

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sun 14.05.95Pirinski Minyor Brezh Chepinets Velingrad
Sun 14.05.95Mesta Hadzhidimovo Himik Dupnitsa
Sun 14.05.95Balkan Botevgrad Velbazhd Sp. Kyustend
Sun 14.05.95Bankya NSA Sofia
Sun 14.05.95Botev Ihtiman Kremikovtsi
Sun 14.05.95Novi Iskar Vihren Sandanski
Sun 14.05.95Minyor Pernik Sportist Svoge
Sun 14.05.95Septemvri Simitli Metalurg Pernik
Ranking

Round 31

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sun 21.05.95Vihren Sandanski Chepinets Velingrad
Sun 21.05.95Kremikovtsi Novi Iskar
Sun 21.05.95NSA Sofia Botev Ihtiman
Sun 21.05.95Bobov Dol Bankya
Sun 21.05.95Himik Dupnitsa Balkan Botevgrad
Sun 21.05.95Metalurg Pernik Mesta Hadzhidimovo
Sun 21.05.95Sportist Svoge Septemvri Simitli
Sun 21.05.95Minyor Pernik Pirinski Minyor Brezh
Ranking

Round 32

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sun 28.05.95Pirinski Minyor Brezh1-0Vihren Sandanski
Sun 28.05.95Mesta Hadzhidimovo2-4Sportist Svoge
Sun 28.05.95Balkan Botevgrad0-3Metalurg Pernik
Sun 28.05.95Bankya3-0Velbazhd Sp. Kyustend
Sun 28.05.95Botev Ihtiman2-0Bobov Dol
Sun 28.05.95Novi Iskar8-0NSA Sofia
Sun 28.05.95Chepinets Velingrad6-1Kremikovtsi
Sun 28.05.95Septemvri Simitli2-1Minyor Pernik
Ranking

Round 33

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sun 04.06.95Kremikovtsi1-0Vihren Sandanski
Sun 04.06.95NSA Sofia1-3Chepinets Velingrad
Sun 04.06.95Bobov Dol4-0Novi Iskar
Sun 04.06.95Velbazhd Sp. Kyustend0-3Botev Ihtiman
Sun 04.06.95Sportist Svoge3-0Balkan Botevgrad
Sun 04.06.95Minyor Pernik6-1Mesta Hadzhidimovo
Sun 04.06.95Septemvri Simitli2-0Pirinski Minyor Brezh
Tue 06.06.95Himik Dupnitsa Bankya
Ranking

Round 34

dateteam 1 _________scoreteam 2 _________HT
Sat 10.06.95Pirinski Minyor Brezh2-1Kremikovtsi
Sat 10.06.95Mesta Hadzhidimovo1-2Septemvri Simitli
Sat 10.06.95Balkan Botevgrad0-3Minyor Pernik
Sat 10.06.95Bankya0-1Metalurg Pernik
Sat 10.06.95Botev Ihtiman3-0Himik Dupnitsa
Sat 10.06.95Novi Iskar3-0Velbazhd Sp. Kyustend
Sat 10.06.95Chepinets Velingrad2-0Bobov Dol
Sat 10.06.95Vihren Sandanski6-0NSA Sofia
Ranking
Todor 66.com
Football Archive
Bulgaria Football index
V grupa index
SouthWest V grupa index
V grupa SouthWest 2020-2021
V grupa SouthWest 2019-2020
V grupa SouthWest 2017-2018
V grupa SouthWest 2015-2016
V grupa SouthWest 2006-2007
V grupa SouthWest 2005-2006
V grupa SouthWest 2004-2005
------------------
V grupa SouthWest 1996-1997
V grupa SouthWest 1995-1996
V grupa SouthWest 1994-1995
V Zonal grupa Sofia 1993-1994
V Zonal grupa Blagoevgrad 1993-1994
V grupa SouthWest 1992-1993
V grupa SouthWest 1991-1992
V grupa SouthWest 1990-1991
V grupa SouthWest 1989-1990
V grupa SouthWest 1988-1989
V grupa SouthWest 1987-1988
V grupa SouthWest 1986-1987
V grupa SouthWest 1985-1985
V grupa SouthWest 1984-1985
V grupa Sofia 1983-1984
V grupa SouthWest 1982-1983
V grupa Sofia 1982-1983
V grupa SouthWest 1981-1982
V grupa Sofia 1981-1982
Zones
Zona SouthWest 1961-1962
Zona SouthWest 1960-1961
Zona SouthWest 1959-1960
.

Prepared and maintained by Todor Krastev

todor1966@yahoo.com
Last updated: 4 Feb 2021
Facebook Todor Krastev

Quantcast